apartment · resale
Piet Mondriaanlaan 417
3812GT Amersfoort · Puntenburg · wijk Soesterkwartier · Amersfoort
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Govaert Makelaardij Verhuur & Beheer (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Amersfoort met 42–78 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+19.8% t.o.v. mediaan van € 5.078/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Piet Mondriaanlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Piet Mondriaanlaan 225 | 60 | A | € 360.000 | € 6.000 |
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 1.865 |
|---|---|
| Dichtheid | 15472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 399.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03070306
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Scholen in de Kunst — 0.26 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.89 km |
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.03 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Keijser — 0.54 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Swagerman Psychologie — 0.34 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 1.6 km |
| OV-station | Fietsboot (Amersfoort) — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 22 High — 0.05 km · 83 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 720 per jaar (~€ 60/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.803 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~540 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~120 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Aardwarmte en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 199 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piet Mondriaanlaan 225 Puntenburg | 60 | A | € 360.000 |
+€ 10.800
2 stap(pen)
|
€ 370.800 | +€ 5.800 | |
| Nijenrode 13 Queekhoven e.o. | 72 | C | € 350.000 |
+€ 27.360
4 stap(pen)
|
€ 377.360 | +€ 12.360 | |
| Wiekslag 225 Watervogelbuurt | 73 | C | € 314.000 |
+€ 27.740
4 stap(pen)
|
€ 341.740 | € -23.260 | |
| Hinderstein 6 Camera Obscurastraat e.o. | 64 | A | € 325.000 |
+€ 11.520
2 stap(pen)
|
€ 336.520 | € -28.480 | |
| Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt | 67 | D | € 300.000 |
+€ 30.150
5 stap(pen)
|
€ 330.150 | € -34.850 | |
| Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. | 69 | B | € 300.000 |
+€ 20.010
3 stap(pen)
|
€ 320.010 | € -44.990 | |
| De Hoevens 54 Lient e.o. | 78 | A | € 400.000 |
+€ 14.040
2 stap(pen)
|
€ 414.040 | +€ 49.040 | |
| Gravin van Burenlaan 31 Juliana van Stolberg | 45 | C | € 285.000 |
+€ 17.100
4 stap(pen)
|
€ 302.100 | € -62.900 | |
| Bredesteeg 13 Coninckstraat e.o. | 45 | C | € 285.000 |
+€ 17.100
4 stap(pen)
|
€ 302.100 | € -62.900 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piet Mondriaanlaan 225 Puntenburg | 60 | 2 | A | € 360.000 | € 6.000 |
| Hinderstein 6 Camera Obscurastraat e.o. | 64 | 3 | A | € 325.000 | € 5.078 |
| Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt | 67 | 3 | D | € 300.000 | € 4.478 |
| Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. | 69 | 3 | B | € 300.000 | € 4.348 |
| Nijenrode 13 Queekhoven e.o. | 72 | 3 | C | € 350.000 | € 4.861 |
| Wiekslag 225 Watervogelbuurt | 73 | 3 | C | € 314.000 | € 4.301 |
| Gravin van Burenlaan 31 Juliana van Stolberg | 45 | 2 | C | € 285.000 | € 6.333 |
| Bredesteeg 13 Coninckstraat e.o. | 45 | 1 | C | € 285.000 | € 6.333 |
| De Hoevens 54 Lient e.o. | 78 | 3 | A | € 400.000 | € 5.128 |