Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 81 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dupree Makelaars Gouda (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Gouda met 72–135 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-3.6% t.o.v. mediaan van € 4.337/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 5.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 7266 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 327.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130500
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wilhelminaschool — 0.12 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Quadrant — 0.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Sahan — 0.46 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Gouda Noord — 0.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Gouda Noord locatie Stadhouderslaan — 0.06 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 0.81 km |
| OV-station | Gouda — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hao Hao — 0.11 km · 23 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.216 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1352 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~416 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR Nefit ProLine (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 391 m³ |
| Tuin | Voortuin en zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veenzoom 221 Zomenbuurt | 109 | C | € 415.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 436.800 | +€ 1.800 | |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 4.000 | |
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | B | € 435.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 447.540 | +€ 12.540 | |
| Planciuslaan 10 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | B | € 435.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 448.750 | +€ 13.750 | |
| Middenmolenlaan 153 Molenbuurt | 103 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe | 98 | D | € 425.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 451.460 | +€ 16.460 | |
| Dotterplantsoen 5 Weidebloemkwartier | 81 | D | € 395.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 416.870 | € -18.130 | |
| Eerste E.J. Potgieterstraat 30 De Korte Akkeren Nieuw | 99 | B | € 400.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 410.890 | € -24.110 | |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | C | € 450.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 472.800 | +€ 37.800 | |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | C | € 450.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 474.000 | +€ 39.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veenzoom 221 Zomenbuurt | 109 | 4 | C | € 415.000 | € 3.807 |
| Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe | 98 | 4 | D | € 425.000 | € 4.337 |
| Eerste E.J. Potgieterstraat 30 De Korte Akkeren Nieuw | 99 | 4 | B | € 400.000 | € 4.040 |
| Graaf Florisweg 47 Ouwe Gouwe | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | 4 | B | € 435.000 | € 3.816 |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Middenmolenlaan 153 Molenbuurt | 103 | 5 | A | € 450.000 | € 4.369 |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | 5 | A | € 439.000 | € 4.142 |
| Ravelplein 30 Componistenbuurt | 96 | 4 | B | € 375.000 | € 3.906 |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | 5 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt | 97 | 5 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| Michiel Bisschopplantsoen 6 Percelenbuurt | 112 | 4 | A++++ | € 529.000 | € 4.723 |