apartment · resale
Da Costastraat 65
1053ZE Amsterdam · Da Costabuurt-Noord · wijk Da Costabuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 40 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ameo makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 79 apartments in Amsterdam met 28–52 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-6.0% t.o.v. mediaan van € 9.359/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Da Costastraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Da Costastraat 39 | 99 | A | € 850.000 | € 8.586 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 21678 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 581.000 deze listing -39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EQ01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dr. Rijk Kramerschool — 0.4 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.23 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Sterk — 0.14 km · 37 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.32 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarsten Bellamyplein — 0.43 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.26 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Juana La Dama — 0.07 km · 253 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.681 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 40 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 800 per jaar (~€ 67/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.748 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~680 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~240 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 160 per jaar en 160 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1888 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement met open portiek) |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 110 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | C | € 350.000 |
+€ 2.970
1 stap(pen)
|
€ 352.970 | +€ 970 | |
| Osdorpplein 968 Osdorpplein e.o. | 47 | A+ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -2.000 | |
| Van Heemskerckstraat 33 Zeeheldenbuurt | 36 | D | € 350.000 |
+€ 5.760
2 stap(pen)
|
€ 355.760 | +€ 3.760 | |
| Lootsstraat 24 Lootsbuurt | 38 | D | € 340.000 |
+€ 6.080
2 stap(pen)
|
€ 346.080 | € -5.920 | |
| Rie Mastenbroekstraat 17 Sportheldenbuurt | 39 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | +€ 7.000 | |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | A | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -7.000 | |
| Blankenstraat 137 Czaar Peterbuurt | 37 | A | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | € -12.000 | |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | C | € 365.000 |
+€ 3.510
1 stap(pen)
|
€ 368.510 | +€ 16.510 | |
| Van Bossestraat 17 Westerstaatsman | 34 | E | € 325.000 |
+€ 7.480
3 stap(pen)
|
€ 332.480 | € -19.520 | |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 23.000 | |
| Jan Bernardusstraat 23 Weesperzijde-Midden/Zuid | 34 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 23.000 | |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | C | € 325.000 |
+€ 2.970
1 stap(pen)
|
€ 327.970 | € -24.030 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | 2 | C | € 365.000 | € 9.359 |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | 2 | D | € 375.000 | € 9.375 |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | 2 | C | € 385.000 | € 9.625 |
| Lootsstraat 24 Lootsbuurt | 38 | 2 | D | € 340.000 | € 8.947 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |
| Blankenstraat 137 Czaar Peterbuurt | 37 | 2 | A | € 340.000 | € 9.189 |
| Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost | 38 | 2 | C | € 395.000 | € 10.395 |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | 2 | B | € 375.000 | € 8.721 |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | 2 | C | € 389.000 | € 10.514 |
| Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt | 37 | 2 | E | € 400.000 | € 10.811 |
| Rie Mastenbroekstraat 17 Sportheldenbuurt | 39 | 1 | A | € 359.000 | € 9.205 |