databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Maria Tesselschadelaan 81

2135RE Hoofddorp · Hoofddorp Toolenburg Oost · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer

€ 525.000
€ 4.375 / m²
120 5kamers A
Foto 1 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 2 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 3 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 4 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 5 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 6 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 7 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 8 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 9 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 10 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 11 van Maria Tesselschadelaan 81 Foto 12 van Maria Tesselschadelaan 81

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.120 m²
Perceel132 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 56 houses in Haarlemmermeer met 84–156 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-7.3% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Haarlemmermeer

Inwoners8.000
Dichtheid7586 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 490.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt31%
Afstand basisschool0.9 km
Afstand supermarkt1.1 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03940114 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Octopus — 0.18 km · 18 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Dirk — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Toolenburg — 0.52 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk SELA — 1.27 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.19 km
OV-station Hoofddorp — 2.12 km
Restaurant Lucky City — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 111.957 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.666 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1560 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~480 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1993
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud400 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch 119 A € 525.000 +€ 0 € 525.000 € 0
Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost 109 C € 500.000 +€ 21.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.810 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.990 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 521.800 € -3.200
Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West 113 C € 495.000 +€ 22.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.170 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 517.600 € -7.400
Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost 119 C € 510.000 +€ 23.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.710 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 533.800 +€ 8.800
Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West 109 C € 519.000 +€ 16.895
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.905 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.990 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 535.895 +€ 10.895
Hardersbos 50 Hoofddorp Overbos Zuid 115 B € 525.000 +€ 12.650
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 537.650 +€ 12.650
Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek 119 C € 515.000 +€ 23.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.710 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 538.800 +€ 13.800
Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost 112 B € 495.000 +€ 12.320
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.320 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 507.320 € -17.680
Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost 110 B € 495.000 +€ 12.100
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 507.100 € -17.900
Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West 101 B € 495.000 +€ 11.110
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.110 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 506.110 € -18.890
Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost 121 A € 545.000 +€ 0 € 545.000 +€ 20.000
Newtonstraat 11 Badhoevedorp Noordwest 102 C € 525.000 +€ 20.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 545.400 +€ 20.400

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch 119 5 A € 525.000 € 4.412
Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek 119 5 C € 515.000 € 4.328
Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost 121 5 A € 545.000 € 4.504
La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 120 5 A € 549.000 € 4.575
Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest 119 5 C € 550.000 € 4.622
Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid 119 5 A € 550.000 € 4.622
Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West 121 5 B € 585.000 € 4.835
Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid 112 5 A € 550.000 € 4.911
Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 124 5 A+ € 600.000 € 4.839
Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost 110 5 B € 495.000 € 4.500