Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 156 m² |
| Perceel | 249 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pit makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 73 houses in Eindhoven met 109–202 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-4.4% t.o.v. mediaan van € 4.457/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 7392 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 519.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726340
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | I-St@rt — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.65 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.65 km |
| Ziekenhuis | Gezondheidscentrum De Grote Beek — 3.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 1.43 km |
| Restaurant | Echt Welschap — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.175 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 142.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 156 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.496 per jaar (~€ 208/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.383 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2028 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~624 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 572 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | B | € 650.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 663.640 | € -1.360 | |
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | A++ | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | +€ 4.000 | |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 10.000 | |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 10.000 | |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 675.800 | +€ 10.800 | |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | F | € 625.000 |
+€ 53.280
5 stap(pen)
|
€ 678.280 | +€ 13.280 | |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -15.000 | |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -15.000 | |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -15.000 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 639.630 | € -25.370 | |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | A++++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 30.000 | |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | 5 | A | € 709.000 | € 4.604 |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | 5 | A | € 650.000 | € 4.333 |
| Hoogstraat 91 Schrijversbuurt | 159 | 5 | E | € 575.000 | € 3.616 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | 5 | B | € 685.000 | € 4.824 |
| St Jorislaan 46 Rochusbuurt | 163 | 5 | A | € 775.000 | € 4.755 |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | 6 | A++++ | € 695.000 | € 4.455 |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | 6 | A+ | € 695.000 | € 4.484 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.745 |