Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 136 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Visie Makelaardij - Amersfoort (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 56 houses in Amersfoort met 84–157 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (-1.1% t.o.v. mediaan van € 4.806/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 1.295 |
|---|---|
| Dichtheid | 7532 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 513.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03072102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wereldwijzer — 0.28 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.42 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.8 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Kattenbroek — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Amersfoort De Jonkvrouw — 0.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 2.48 km |
| OV-station | Amersfoort Schothorst — 2.11 km |
| Restaurant | Asian Delight — 0.42 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 123.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.420 per jaar (~€ 202/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.947 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2057 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~726 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 484 per jaar en 484 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 495 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zeldertsedreef 17 Centrum / Waterpark | 148 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| Berkelstraat 14 Rivierenbuurt-West | 90 | C | € 575.000 |
+€ 4.050
1 stap(pen)
|
€ 579.050 | +€ 4.050 | |
| Weertmanplein 1 Rustenburg-Zuid | 120 | B | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -10.000 | |
| Noordewierweg 165 Rivierenbuurt-West | 139 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| Stille Steeg Oost 43 Donken en zanden | 129 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -25.000 | |
| Lorentzstraat 13 Leusderkwartier-Oost | 97 | G | € 575.000 |
+€ 28.130
5 stap(pen)
|
€ 603.130 | +€ 28.130 | |
| Waalstraat 13 Rivierenbuurt-Oost | 96 | C | € 595.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 603.640 | +€ 28.640 | |
| Kornwerderzand 6 Donken en zanden | 121 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -40.000 | |
| Sagenlaan 18 Koperhorst | 128 | B | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -40.000 | |
| Queekhoven 43 Queekhoven e.o. | 119 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Laan van Duurzaamheid 63 Stadskwartier | 129 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Baak van Hellevoetsluis 15 De Baken | 132 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Queekhoven 43 Queekhoven e.o. | 119 | 5 | A | € 525.000 | € 4.412 |
| Lage Geeren 26 De Brinken | 118 | 5 | A | € 515.000 | € 4.364 |
| De Vergulde Pauw 23 Stadskwartier | 119 | 5 | B | € 500.000 | € 4.202 |
| Illegaliteitsweg 32 Rustenburg-Noord | 125 | 5 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Laan van Duurzaamheid 63 Stadskwartier | 129 | 5 | A | € 525.000 | € 4.070 |
| Elsenburg 11 Camera Obscurastraat e.o. | 111 | 5 | B | € 519.000 | € 4.676 |
| Weertmanplein 1 Rustenburg-Zuid | 120 | 6 | B | € 565.000 | € 4.708 |
| Baak van Hellevoetsluis 15 De Baken | 132 | 5 | A | € 625.000 | € 4.735 |
| Kornwerderzand 6 Donken en zanden | 121 | 6 | A | € 535.000 | € 4.421 |
| Juttepeergaarde 9 Hoge Hoven | 119 | 4 | A | € 525.000 | € 4.412 |
| Straat van Corsica 145 De Bron-Noord | 110 | 5 | A | € 495.000 | € 4.500 |
| De Boskamp 106 Bieshaar-Noord | 117 | 5 | C | € 445.000 | € 3.803 |