house · resale
Lieve Vrouweveld 5
5476LP Vorstenbosch · Groote Heide · wijk Buitengebied Nistelrode · Bernheze
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 267 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij OLAV Veghel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Bernheze met 100–185 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.126/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bernheze
| Inwoners | 660 |
|---|---|
| Dichtheid | 64 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 607.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 2.6 km |
| Afstand huisarts | 3.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17210601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Op Weg Basisschool — 0.42 km |
|---|---|
| Ziekenhuis | Bernhoven — 4.25 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.817 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.144 per jaar (~€ 95/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.912 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~715 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 604 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Bernheze
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meerstraat 1 Hopveld - Muggenhoek | 104 | D | € 498.000 |
+€ 73.840
7 stap(pen)
|
€ 571.840 | € -18.160 | |
| Kloosterhof 26 Maxend | 113 | C | € 495.000 |
+€ 72.320
6 stap(pen)
|
€ 567.320 | € -22.680 | |
| De Haver 9 Graanbuurt | 143 | B | € 539.000 |
+€ 78.650
5 stap(pen)
|
€ 617.650 | +€ 27.650 | |
| Baansteen 29 Zwarte Molen | 135 | A | € 569.000 |
+€ 59.400
4 stap(pen)
|
€ 628.400 | +€ 38.400 | |
| Buitenpas 13 Buitenpas - Noordrand | 175 | B | € 550.000 |
+€ 96.250
5 stap(pen)
|
€ 646.250 | +€ 56.250 | |
| Buitenpas 15 Buitenpas - Noordrand | 175 | B | € 550.000 |
+€ 96.250
5 stap(pen)
|
€ 646.250 | +€ 56.250 | |
| Armwiel 7 Zwarte Molen | 127 | A++ | € 497.500 |
+€ 33.020
2 stap(pen)
|
€ 530.520 | € -59.480 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Haver 9 Graanbuurt | 143 | 5 | B | € 539.000 | € 3.769 |
| Baansteen 29 Zwarte Molen | 135 | 5 | A | € 569.000 | € 4.215 |
| Bosschebaan 40 Broekhoek - Monseigneur van Den Hurklaan | 145 | 5 | B | € 725.000 | € 5.000 |
| Floraliastraat 19 Kennedystraat | 141 | 6 | B | € 675.000 | € 4.787 |
| Armwiel 7 Zwarte Molen | 127 | 4 | A++ | € 497.500 | € 3.917 |
| Kloosterhof 26 Maxend | 113 | 4 | C | € 495.000 | € 4.381 |
| Buitenpas 13 Buitenpas - Noordrand | 175 | 6 | B | € 550.000 | € 3.143 |
| Buitenpas 15 Buitenpas - Noordrand | 175 | 6 | B | € 550.000 | € 3.143 |
| Meerstraat 1 Hopveld - Muggenhoek | 104 | 5 | D | € 498.000 | € 4.788 |