apartment · resale
Jekerstraat 184
7523VT Enschede · Deppenbroek · wijk Wijk 04 Enschede-Noord · Enschede
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Prisma ERA Makelaars Enschede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 apartments in Enschede met 50–93 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+1.4% t.o.v. mediaan van € 3.767/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 4.475 |
|---|---|
| Dichtheid | 6268 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 239.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530404
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Menkotoren — 0.33 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang de Kijkdoos — 0.98 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.15 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medsen Apotheek — 0.15 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Noord — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 2.74 km |
| OV-station | Enschede — 2.05 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lim's Wok — 0.17 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 59.783 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.800 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.463 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1584 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 648 per jaar en 648 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1969 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Muurisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 241 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waalstraat 137 Deppenbroek | 73 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € 0 | |
| Vanekerstraat 297 Deppenbroek | 73 | D | € 269.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 274.110 | € -890 | |
| Park de Kotten 42 Bolhaar | 82 | A | € 280.000 | +€ 0 | € 280.000 | +€ 5.000 | |
| Veenstraat 142 De Bothoven | 81 | C | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | +€ 14.000 | |
| Veenstraat 258 De Bothoven | 81 | C | € 309.000 | +€ 0 | € 309.000 | +€ 34.000 | |
| C.F. Klaarstraat 29 De Bothoven | 86 | F | € 298.000 |
+€ 14.620
3 stap(pen)
|
€ 312.620 | +€ 37.620 | |
| Herculesstraat 32 Tubantia-Toekomst | 81 | D | € 224.500 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 230.170 | € -44.830 | |
| Haaksbergerstraat 496 Stevenfenne | 52 | C | € 225.000 | +€ 0 | € 225.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waalstraat 137 Deppenbroek | 73 | 3 | C | € 275.000 | € 3.767 |
| Vanekerstraat 297 Deppenbroek | 73 | 3 | D | € 269.000 | € 3.685 |
| Veenstraat 142 De Bothoven | 81 | 3 | C | € 289.000 | € 3.568 |
| Park de Kotten 42 Bolhaar | 82 | 3 | A | € 280.000 | € 3.415 |
| Veenstraat 258 De Bothoven | 81 | 4 | C | € 309.000 | € 3.815 |
| Boddenkampsingel 80 Boddenkamp | 68 | 2 | A | € 350.000 | € 5.147 |
| Herculesstraat 32 Tubantia-Toekomst | 81 | 4 | D | € 224.500 | € 2.772 |
| C.F. Klaarstraat 29 De Bothoven | 86 | 3 | F | € 298.000 | € 3.465 |
| Floraparkstraat 64 Ribbelt-Ribbelerbrink | 82 | 3 | B | € 375.000 | € 4.573 |
| Haaksbergerstraat 496 Stevenfenne | 52 | 2 | C | € 225.000 | € 4.327 |