Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 136 m² |
| Perceel | 543 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alderik Vos Makelaardij NVM | Buitenstate (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Westerveld met 95–176 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+11.8% t.o.v. mediaan van € 3.849/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westerveld
| Inwoners | 2.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 1443 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 389.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17010000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Stad & Esch Diever — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.54 km |
| OV-station | Busstation — 2.19 km |
| Restaurant | Brinkzicht — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.793 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.952 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1496 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 621 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westerveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scheperskamp 3 Vledder | 173 | A+++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -10.000 | |
| Hoofdweg 33 Nijensleek | 168 | C | € 550.000 |
+€ 47.040
3 stap(pen)
|
€ 597.040 | +€ 12.040 | |
| Koelgoorn 23 Diever | 131 | A | € 499.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 509.480 | € -75.520 | |
| Jan Harmskamp 30 Havelte | 140 | E | € 419.000 |
+€ 57.400
5 stap(pen)
|
€ 476.400 | € -108.600 | |
| Meulakkers 16 Diever | 130 | A | € 465.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 475.400 | € -109.600 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koelgoorn 23 Diever | 131 | 5 | A | € 499.000 | € 3.809 |
| De Kampen 3 Dwingeloo | 141 | 5 | A+ | € 459.500 | € 3.259 |
| Meulakkers 16 Diever | 130 | 4 | A | € 465.000 | € 3.577 |
| Koningin Wilhelminalaan 68 Verspreide huizen Frederiksoord | 151 | 5 | A++++ | € 745.000 | € 4.934 |
| Jan Harmskamp 30 Havelte | 140 | 4 | E | € 419.000 | € 2.993 |
| Parkkamp 38 Havelte | 159 | 5 | unknown | € 695.000 | € 4.371 |
| Hoofdweg 33 Nijensleek | 168 | 6 | C | € 550.000 | € 3.274 |
| Kloosterstraat 5 Diever | 109 | 4 | D | € 419.500 | € 3.849 |
| Scheperskamp 3 Vledder | 173 | 5 | A+++ | € 575.000 | € 3.324 |
| Majoor van Swietenlaan 39 Frederiksoord | 169 | 4 | C | € 695.000 | € 4.112 |