house · resale
Koekoeksberg 3
8281HK Genemuiden · Achter 't Tag · wijk Wijk 00 Genemuiden · Zwartewaterland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 129 m² |
| Perceel | 155 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM) (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Zwartewaterland met 90–167 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.178/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwartewaterland
| Inwoners | 2.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 3964 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 440.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18960012
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Levensbron — 0.24 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | medisch centrum De Muiden — 0.93 km |
| Restaurant | Van Dijk — 0.81 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.957 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 129 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.806 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.107 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1419 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~387 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 460 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwartewaterland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greente 153 Greente | 128 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -15.000 | |
| Karel Doormanstraat 28 Binnenlanden-West | 127 | A | € 375.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 385.160 | € -24.840 | |
| Klein Lageland 22 Prinsessenbuurt | 106 | A | € 375.000 |
+€ 8.480
1 stap(pen)
|
€ 383.480 | € -26.520 | |
| Buitenkwartier 39 Buitenkwartier | 125 | G | € 385.000 |
+€ 60.000
7 stap(pen)
|
€ 445.000 | +€ 35.000 | |
| Prinses Margrietstraat 9 Binnenlanden-West | 132 | C | € 325.000 |
+€ 36.960
3 stap(pen)
|
€ 361.960 | € -48.040 | |
| Drapeniersgilde 37 Hasselt om de Weede | 97 | A+++ | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -65.000 | |
| De Kamp 7 Nadorst | 141 | B | € 305.000 |
+€ 26.790
2 stap(pen)
|
€ 331.790 | € -78.210 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Greente 153 Greente | 128 | 5 | A+ | € 395.000 | € 3.086 |
| Prinses Margrietstraat 9 Binnenlanden-West | 132 | 4 | C | € 325.000 | € 2.462 |
| Buitenkwartier 39 Buitenkwartier | 125 | 5 | G | € 385.000 | € 3.080 |
| Karel Doormanstraat 28 Binnenlanden-West | 127 | 5 | A | € 375.000 | € 2.953 |
| Zilverschoon 27 Greente | 130 | 5 | A | € 495.000 | € 3.808 |
| Klein Lageland 22 Prinsessenbuurt | 106 | 4 | A | € 375.000 | € 3.538 |
| De Kamp 7 Nadorst | 141 | 5 | B | € 305.000 | € 2.163 |
| Drapeniersgilde 37 Hasselt om de Weede | 97 | 4 | A+++ | € 345.000 | € 3.557 |