house · resale
W.C. Schoutenstraat 23
7532XV Enschede · Bentveld-Bultserve · wijk Wijk 08 Glanerbrug en omgeving · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 243 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Thoma Post Makelaars Enschede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Enschede met 74–137 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-30.8% t.o.v. mediaan van € 3.409/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 2.830 |
|---|---|
| Dichtheid | 3140 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 284.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Glanerbrug Noord — 0.45 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.41 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Eekmaat — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsengroep Glanerbrug — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | St. Antonius-Hospital — 3.87 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Glanerbrug — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Scala — 0.24 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 54.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.650 per jaar (~€ 221/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.415 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2332 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~954 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 954 per jaar en 954 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1954 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR combi ( combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 407 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getfertweg 199 Getfert | 94 | F | € 259.000 |
+€ 15.980
3 stap(pen)
|
€ 274.980 | +€ 24.980 | |
| Ahuislanden 82 Stroinkslanden-Zuid | 128 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 25.000 | |
| B.W. ter Kuilestraat 236 Stevenfenne | 93 | E | € 269.000 |
+€ 12.090
2 stap(pen)
|
€ 281.090 | +€ 31.090 | |
| Volthebrink 33 Wesselerbrink Noord-Oost | 120 | D | € 275.000 |
+€ 8.400
1 stap(pen)
|
€ 283.400 | +€ 33.400 | |
| Bataviastraat 10 Hogeland-Noord | 75 | A++ | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | +€ 39.000 | |
| Esdoornstraat 28 Stevenfenne | 102 | D | € 285.000 |
+€ 7.140
1 stap(pen)
|
€ 292.140 | +€ 42.140 | |
| Bourdonstraat 16 Wooldrik | 88 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 50.000 | |
| Roelof van Schevenstraat 8 Tubantia-Toekomst | 82 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Esdoornstraat 28 Stevenfenne | 102 | 4 | D | € 285.000 | € 2.794 |
| Getfertweg 199 Getfert | 94 | 4 | F | € 259.000 | € 2.755 |
| B.W. ter Kuilestraat 236 Stevenfenne | 93 | 4 | E | € 269.000 | € 2.892 |
| Dennenweg 189 Stevenfenne | 96 | 4 | D | € 300.000 | € 3.125 |
| Faberstraat 22 Ribbelt-Ribbelerbrink | 110 | 4 | B | € 319.000 | € 2.900 |
| G.J. van Heekstraat 167 Tubantia-Toekomst | 102 | 3 | D | € 300.000 | € 2.941 |
| Oosterstraat 178 Park Stokhorst | 109 | 4 | D | € 325.000 | € 2.982 |
| Volthebrink 33 Wesselerbrink Noord-Oost | 120 | 5 | D | € 275.000 | € 2.292 |
| Walhofstraat 121 Walhof-Roessingh | 91 | 5 | G | € 295.000 | € 3.242 |
| Bourdonstraat 16 Wooldrik | 88 | 4 | C | € 300.000 | € 3.409 |
| Boskamphoek 97 Helmerhoek-Zuid | 99 | 5 | A | € 330.000 | € 3.333 |
| Ahuislanden 82 Stroinkslanden-Zuid | 128 | 4 | B | € 275.000 | € 2.148 |