apartment · resale
van Gaesbekestraat 57
2274RV Voorburg · Voorburg Noord noord · wijk Voorburg Noord · Leidschendam-Voorburg
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Claassen & Partners Verkoopmakelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 apartments in Leidschendam-Voorburg met 50–93 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-2.8% t.o.v. mediaan van € 4.643/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leidschendam-Voorburg
| Inwoners | 3.205 |
|---|---|
| Dichtheid | 16043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 348.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19161101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Parachute — 0.3 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | G&W GezondheidsWinkel Ros — 0.84 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Lakke — 0.13 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Vaste Burcht — 0.47 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 2.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Laan van NOI — 0.39 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Blend One — 0.08 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.672 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1224 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 288 per jaar en 288 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1930 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 238 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leidschendam-Voorburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | C | € 325.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 331.480 | +€ 6.480 | |
| van Leeuwenstraat 85 Bovenveen midden | 77 | C | € 325.000 |
+€ 6.930
1 stap(pen)
|
€ 331.930 | +€ 6.930 | |
| Bruijnings Ingenhoeslaan 372 Bovenveen noord | 68 | D | € 325.000 |
+€ 10.880
2 stap(pen)
|
€ 335.880 | +€ 10.880 | |
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | D | € 325.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 336.200 | +€ 11.200 | |
| Broekweg 126 Zeeheldenwijk | 64 | F | € 295.000 |
+€ 16.640
4 stap(pen)
|
€ 311.640 | € -13.360 | |
| Prinses Annalaan 366 Prinsenhof hoog | 88 | C | € 335.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 342.920 | +€ 17.920 | |
| Albert Verweystraat 94 Voorburg Midden midden | 69 | C | € 340.000 |
+€ 6.210
1 stap(pen)
|
€ 346.210 | +€ 21.210 | |
| Aart van der Leeuwkade 77 Voorburg Midden midden | 69 | C | € 285.000 |
+€ 6.210
1 stap(pen)
|
€ 291.210 | € -33.790 | |
| Nicolaas Beetslaan 89 Bovenveen midden | 60 | E | € 275.000 |
+€ 13.200
3 stap(pen)
|
€ 288.200 | € -36.800 | |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | E | € 350.000 |
+€ 17.600
3 stap(pen)
|
€ 367.600 | +€ 42.600 | |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | C | € 365.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 372.290 | +€ 47.290 | |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | C | € 369.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 375.840 | +€ 50.840 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | C | € 325.000 | € 4.514 |
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | 4 | D | € 325.000 | € 4.643 |
| Albert Verweystraat 94 Voorburg Midden midden | 69 | 4 | C | € 340.000 | € 4.928 |
| Bruijnings Ingenhoeslaan 372 Bovenveen noord | 68 | 4 | D | € 325.000 | € 4.779 |
| Aart van der Leeuwkade 77 Voorburg Midden midden | 69 | 4 | C | € 285.000 | € 4.130 |
| van Leeuwenstraat 85 Bovenveen midden | 77 | 3 | C | € 325.000 | € 4.221 |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | 3 | C | € 369.000 | € 4.855 |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | 3 | E | € 350.000 | € 4.375 |
| Broekweg 126 Zeeheldenwijk | 64 | 3 | F | € 295.000 | € 4.609 |
| van Naeltwijckstraat 26 Voorburg Noord noord | 73 | 4 | B | € 435.000 | € 5.959 |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | 3 | C | € 365.000 | € 4.506 |
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | 3 | C | € 425.000 | € 5.822 |