Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 94 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Zoetermeer met 73–136 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+2.0% t.o.v. mediaan van € 4.204/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.635 |
|---|---|
| Dichtheid | 7158 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06370903
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Buut — 0.33 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.48 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Noordhove — 0.57 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Noordhove — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 2.02 km |
| OV-station | Willem Dreeslaan — 1.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hudson — 0.81 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.470 per jaar (~€ 122/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.270 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1155 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~315 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha avanta CW5 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 371 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kwikstaartveld 48 Veldenbuurt-Oost | 100 | B | € 435.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 454.000 | +€ 4.000 | |
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | A | € 459.500 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 467.740 | +€ 17.740 | |
| Vondelstraat 76 Dichtersbuurt | 79 | C | € 450.000 |
+€ 22.120
3 stap(pen)
|
€ 472.120 | +€ 22.120 | |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 472.420 | +€ 22.420 | |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | A | € 485.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 494.600 | +€ 44.600 | |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | C | € 460.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 495.000 | +€ 45.000 | |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 50.000 | |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | A | € 495.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 505.000 | +€ 55.000 | |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | C | € 475.000 |
+€ 31.640
3 stap(pen)
|
€ 506.640 | +€ 56.640 | |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | D | € 465.000 |
+€ 44.800
4 stap(pen)
|
€ 509.800 | +€ 59.800 | |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | D | € 465.000 |
+€ 45.150
4 stap(pen)
|
€ 510.150 | +€ 60.150 | |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | C | € 500.000 |
+€ 36.400
3 stap(pen)
|
€ 536.400 | +€ 86.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | 5 | A | € 459.500 | € 4.461 |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | 5 | C | € 475.000 | € 4.204 |
| Kwikstaartveld 48 Veldenbuurt-Oost | 100 | 4 | B | € 435.000 | € 4.350 |
| Donizettirode 38 Rodenbuurt-West | 118 | 5 | B | € 450.000 | € 3.814 |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | 4 | A+ | € 500.000 | € 4.425 |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | 5 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | 5 | A | € 539.000 | € 4.312 |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | 6 | C | € 460.000 | € 3.680 |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | 5 | D | € 465.000 | € 3.633 |
| Molenstraat 57 Dorp-Oost | 105 | 5 | D | € 650.000 | € 6.190 |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | 5 | D | € 465.000 | € 3.605 |