house · resale
Eijkhovenstraat 4
6621ZV Dreumel · Kern Dreumel · wijk Wijk 06 Dreumel · West Maas en Waal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 216 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Erp Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in West Maas en Waal met 79–146 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.885/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — West Maas en Waal
| Inwoners | 2.630 |
|---|---|
| Dichtheid | 2040 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 412.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06680600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oversteek — 0.38 km |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.17 km |
| Apotheek | Alpega — 0.18 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Rivierenland — 4.76 km |
| Restaurant | Mama Mia — 0.17 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.247 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1469 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~452 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | AWB (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 387 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in West Maas en Waal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viaductstraat 52 Kern Wamel | 98 | C | € 419.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 438.600 | € -400 | |
| Pastoor Jansstraat 25 Kern Beneden-Leeuwen | 112 | C | € 425.000 |
+€ 17.360
2 stap(pen)
|
€ 442.360 | +€ 3.360 | |
| Robbekampen 1 Kern Dreumel | 107 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 26.000 | |
| Christinestraat 7 Kern Beneden-Leeuwen | 124 | E | € 435.000 |
+€ 40.920
4 stap(pen)
|
€ 475.920 | +€ 36.920 | |
| Donkerbos 16 Buitengebied Alphen | 98 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -39.000 | |
| Meester van de Venstraat 32 Kern Maasbommel | 110 | C | € 360.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 382.000 | € -57.000 | |
| Greffelingsestraat 11 Kern Alphen | 83 | E | € 350.000 |
+€ 27.390
4 stap(pen)
|
€ 377.390 | € -61.610 | |
| Rooijsestraat 77 Kern Dreumel | 94 | B | € 350.000 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 360.340 | € -78.660 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pastoor Jansstraat 25 Kern Beneden-Leeuwen | 112 | 5 | C | € 425.000 | € 3.795 |
| Robbekampen 1 Kern Dreumel | 107 | 5 | A | € 465.000 | € 4.346 |
| Viaductstraat 52 Kern Wamel | 98 | 4 | C | € 419.000 | € 4.276 |
| Meester van de Venstraat 32 Kern Maasbommel | 110 | 5 | C | € 360.000 | € 3.273 |
| Christinestraat 7 Kern Beneden-Leeuwen | 124 | 5 | E | € 435.000 | € 3.508 |
| Donkerbos 16 Buitengebied Alphen | 98 | 5 | A | € 400.000 | € 4.082 |
| Rooijsestraat 77 Kern Dreumel | 94 | 3 | B | € 350.000 | € 3.723 |
| Greffelingsestraat 11 Kern Alphen | 83 | 4 | E | € 350.000 | € 4.217 |