Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Chantal Lefeber Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Lisse met 95–178 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+0.5% t.o.v. mediaan van € 4.712/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Trompstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Trompstraat 21 | 168 | A+ | € 795.000 | € 4.732 |
Buurt in cijfers — Lisse
| Inwoners | 1.840 |
|---|---|
| Dichtheid | 7251 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05530105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Willibrordschool — 0.2 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Theepot — 0.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.52 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Vivaldi Apotheek — 1.32 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Oranje-Nassau — 0.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Fluisterboten — 1.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het Oude Dykhuys — 0.33 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.098 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 136.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.918 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.258 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1507 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~411 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 492 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lisse
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van Ostadestraat 8 Schildersbuurt | 138 | C | € 595.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 633.640 | € -15.360 | |
| Barentszstraat 44 Zeeheldenbuurt | 116 | C | € 575.000 |
+€ 27.260
3 stap(pen)
|
€ 602.260 | € -46.740 | |
| Mesdagstraat 1 Schildersbuurt | 140 | A | € 585.000 |
+€ 11.200
1 stap(pen)
|
€ 596.200 | € -52.800 | |
| Windkracht 21 Bloemenbuurt | 140 | A+++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 76.000 | |
| Nieuwstraat 35 Oranjebuurt | 113 | B | € 550.000 |
+€ 21.470
2 stap(pen)
|
€ 571.470 | € -77.530 | |
| Oranjelaan 108 Blokhuis | 150 | D | € 675.000 |
+€ 52.500
4 stap(pen)
|
€ 727.500 | +€ 78.500 | |
| Uitermeer 31 Vogelbuurt | 122 | C | € 525.000 |
+€ 34.160
3 stap(pen)
|
€ 559.160 | € -89.840 | |
| van Heemskerkplein 21 Zeeheldenbuurt | 112 | C | € 525.000 |
+€ 31.360
3 stap(pen)
|
€ 556.360 | € -92.640 | |
| Piet Heinstraat 34 Zeeheldenbuurt | 151 | A | € 749.000 |
+€ 12.080
1 stap(pen)
|
€ 761.080 | +€ 112.080 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Ostadestraat 8 Schildersbuurt | 138 | 5 | C | € 595.000 | € 4.312 |
| Windkracht 21 Bloemenbuurt | 140 | 5 | A+++ | € 725.000 | € 5.179 |
| Oranjelaan 108 Blokhuis | 150 | 5 | D | € 675.000 | € 4.500 |
| Mesdagstraat 1 Schildersbuurt | 140 | 6 | A | € 585.000 | € 4.179 |
| Piet Heinstraat 34 Zeeheldenbuurt | 151 | 5 | A | € 749.000 | € 4.960 |
| Ravelstraat 48 Componistenbuurt | 126 | 6 | unknown | € 580.000 | € 4.603 |
| Lijsterlaan 26 3e Poellaan | 124 | 5 | C | € 475.000 | € 3.831 |
| Uitermeer 31 Vogelbuurt | 122 | 4 | C | € 525.000 | € 4.303 |
| Nieuwstraat 35 Oranjebuurt | 113 | 5 | B | € 550.000 | € 4.867 |
| Barentszstraat 44 Zeeheldenbuurt | 116 | 4 | C | € 575.000 | € 4.957 |
| van Heemskerkplein 21 Zeeheldenbuurt | 112 | 4 | C | € 525.000 | € 4.688 |
| Trompstraat 21 Zeeheldenbuurt | 168 | 5 | A+ | € 795.000 | € 4.732 |