apartment · resale
Kerkstraat 210
1017GV Amsterdam · Vijzelstraatbuurt · wijk Grachtengordel-Zuid · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaers | Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 243 apartments in Amsterdam met 70–130 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+2.4% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 10320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.046.000 deze listing -24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AG05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Instituto Latino — 0.22 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klein & Co — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.1 km · 47 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Koek, Schaeffer & van Tijen — 0.22 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk M.F. Huijgen — 0.46 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.75 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Vijzelgracht — 0.3 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lavinia Good Food — 0.1 km · 475 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 171.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.952 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1300 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~400 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 330 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haringbuisdijk 269 Water | 93 | A+++ | € 799.000 | +€ 0 | € 799.000 | € -1.000 | |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | A | € 799.000 | +€ 0 | € 799.000 | € -1.000 | |
| Van Hallstraat 17 Westerstaatsman | 92 | C | € 785.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 803.400 | +€ 3.400 | |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | C | € 785.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 804.600 | +€ 4.600 | |
| Van Oldenbarneveldtstraat 52 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 93 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -5.000 | |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -5.000 | |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 814.600 | +€ 14.600 | |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 814.600 | +€ 14.600 | |
| Olympiaplein 156 Van Tuyllbuurt | 93 | D | € 795.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 820.110 | +€ 20.110 | |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | C | € 800.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 821.600 | +€ 21.600 | |
| Poeldijkstraat 339 Delflandpleinbuurt-Oost | 93 | A | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | +€ 25.000 | |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | D | € 750.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 774.840 | € -25.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Da Costastraat 39 Da Costabuurt-Noord | 99 | 3 | A | € 850.000 | € 8.586 |
| Revaleiland 454 Houthavens-West | 99 | 3 | A | € 850.000 | € 8.586 |
| Bogortuin 48 Java-eiland | 96 | 3 | A+ | € 750.000 | € 7.812 |
| Haringbuisdijk 269 Water | 93 | 3 | A+++ | € 799.000 | € 8.591 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 52 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 93 | 3 | A | € 795.000 | € 8.548 |
| Poeldijkstraat 339 Delflandpleinbuurt-Oost | 93 | 3 | A | € 825.000 | € 8.871 |
| Zeeburgerkade 48 Architectenbuurt | 106 | 3 | D | € 700.000 | € 6.604 |
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | 3 | A | € 710.000 | € 7.717 |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | 4 | A | € 795.000 | € 7.794 |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | 4 | C | € 785.000 | € 8.010 |