Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 266 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kraak & Tulner Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Heerenveen met 78–145 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-3.1% t.o.v. mediaan van € 3.641/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heerenveen
| Inwoners | 3.750 |
|---|---|
| Dichtheid | 3720 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +63% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00740102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kei College — 0.38 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang De Akkers — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.71 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Gezondheidscentrum Schoterpoort — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Schoterpoort — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Heerenveen — 1.95 km |
| OV-station | Busstation — 1.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Het Ambacht — 0.5 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.073 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 448 per jaar en 448 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | HR combi (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 388 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heerenveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ratelaar 34 De Greiden | 137 | C | € 375.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 387.330 | € -7.670 | |
| Marktweg 67 Oudeschoot | 97 | E | € 365.000 |
+€ 21.340
3 stap(pen)
|
€ 386.340 | € -8.660 | |
| het Meer 127 Het meer | 105 | C | € 395.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 404.450 | +€ 9.450 | |
| Dorpsstraat 12 Haskerdijken | 107 | C | € 395.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 404.630 | +€ 9.630 | |
| Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers | 115 | C | € 375.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 385.350 | € -9.650 | |
| Sitadel 22 Akkrum | 111 | C | € 375.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 384.990 | € -10.010 | |
| Rozenstraat 2 Noord | 92 | G | € 335.000 |
+€ 26.680
5 stap(pen)
|
€ 361.680 | € -33.320 | |
| Zwette 70 De Greiden | 113 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -50.000 | |
| Zonnebloemstraat 10 Noord | 88 | D | € 325.000 |
+€ 14.080
2 stap(pen)
|
€ 339.080 | € -55.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers | 115 | 5 | C | € 375.000 | € 3.261 |
| Zwette 70 De Greiden | 113 | 5 | B | € 345.000 | € 3.053 |
| Sitadel 22 Akkrum | 111 | 4 | C | € 375.000 | € 3.378 |
| Dorpsstraat 12 Haskerdijken | 107 | 4 | C | € 395.000 | € 3.692 |
| het Meer 127 Het meer | 105 | 4 | C | € 395.000 | € 3.762 |
| Schoterlandseweg 87 Hoornsterzwaag | 113 | 5 | C | € 499.500 | € 4.420 |
| Marktweg 67 Oudeschoot | 97 | 5 | E | € 365.000 | € 3.763 |
| Bessemerstraat 9 Oudeschoot | 108 | 5 | C | € 269.000 | € 2.491 |
| de Bakker 1 Nieuwehorne | 121 | 4 | C | € 489.000 | € 4.041 |
| Rozenstraat 2 Noord | 92 | 5 | G | € 335.000 | € 3.641 |
| Ratelaar 34 De Greiden | 137 | 5 | C | € 375.000 | € 2.737 |
| Stadhouderlaan 49 Skoatterwald | 135 | 5 | A | € 475.000 | € 3.519 |