house · resale
Godebaldstraat 10
7415ZL Deventer · Landsherenkwartier · wijk Keizerslanden · Deventer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Perceel | 208 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ten Hag makelaarsgroep Deventer (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Deventer met 107–198 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-15.0% t.o.v. mediaan van € 3.808/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 2.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 4697 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 279.000 deze listing +77% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500605
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Flint — 0.18 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Keizerslanden — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Keizershoed — 0.81 km |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.05 km |
| OV-station | Deventer — 1.73 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.060 per jaar (~€ 255/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.618 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2601 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~918 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 612 per jaar en 612 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met kunststof |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 521 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | C | € 500.000 |
+€ 13.140
1 stap(pen)
|
€ 513.140 | +€ 18.140 | |
| Swaefkenstraat 65 Rollecatekwartier | 119 | F | € 435.000 |
+€ 30.940
4 stap(pen)
|
€ 465.940 | € -29.060 | |
| Veerispad 37 Het Jeurlink | 145 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -30.000 | |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 | |
| Gorsselseweg 32 Dortherhoek | 131 | D | € 525.000 |
+€ 20.960
2 stap(pen)
|
€ 545.960 | +€ 50.960 | |
| Oudegoedstraat 81 Oudegoedstraat | 120 | C | € 550.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 560.800 | +€ 65.800 | |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 80.000 | |
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burg. Jhr Dr A. Boreellaan 12 Dorp Bathmen | 146 | 5 | C | € 500.000 | € 3.425 |
| Veerispad 37 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 465.000 | € 3.207 |
| Joost Beeldsnijderweg 9 Het Jeurlink | 145 | 5 | A | € 575.000 | € 3.966 |
| Roelofsbeldstraat 14 Rode Dorp | 169 | 4 | A | € 600.000 | € 3.550 |
| Johanna Naberstraat 13 Swormink | 130 | 4 | A | € 495.000 | € 3.808 |
| Alex Roosdorpstraat 1 Spikvoorde | 137 | 5 | A | € 575.000 | € 4.197 |
| Hazelaarserf 32 Dorp Bathmen | 150 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.167 |
| Gorsselseweg 32 Dortherhoek | 131 | 3 | D | € 525.000 | € 4.008 |
| Merel 6 Groot Douwel | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Steven Coldeweijpad 2 Steenbrugge | 127 | 4 | A+++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Zwolseweg 282 Schrijversbuurt | 145 | 5 | A+ | € 685.000 | € 4.724 |
| Oudegoedstraat 81 Oudegoedstraat | 120 | 3 | C | € 550.000 | € 4.583 |