Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 105 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Verlaan Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Zoetermeer met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-5.8% t.o.v. mediaan van € 4.047/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 6955 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 378.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06370602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Watersnip — 0.17 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Combino — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Al Basma Supermarkt — 0.59 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Buytenwegh Apotheek — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | W.J. Eenink — 0.27 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 2.07 km |
| OV-station | Voorweg Hoog — 0.62 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eet ID — 0.17 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.360 per jaar (~€ 197/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.345 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2006 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~708 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 472 per jaar en 472 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra M28c Plus (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 476 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord | 105 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | A | € 459.500 | +€ 0 | € 459.500 | +€ 9.500 | |
| Kwikstaartveld 48 Veldenbuurt-Oost | 100 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 | |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | C | € 460.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 471.250 | +€ 21.250 | |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 35.000 | |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | C | € 475.000 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 485.170 | +€ 35.170 | |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | D | € 465.000 |
+€ 20.480
2 stap(pen)
|
€ 485.480 | +€ 35.480 | |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | D | € 465.000 |
+€ 20.640
2 stap(pen)
|
€ 485.640 | +€ 35.640 | |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 50.000 | |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | C | € 500.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 511.700 | +€ 61.700 | |
| Amaliaplaats 3 Driemanspolder-Oost | 137 | C | € 500.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 512.330 | +€ 62.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | 5 | C | € 475.000 | € 4.204 |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | 5 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | 5 | D | € 465.000 | € 3.633 |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | 5 | D | € 465.000 | € 3.605 |
| Geuzenpad 6 Geuzenbuurt | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Linieschans 10 Schansenbuurt-Noord | 105 | 5 | A+ | € 450.000 | € 4.286 |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | 5 | A | € 539.000 | € 4.312 |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | 6 | C | € 460.000 | € 3.680 |
| Rijsoortstraat 13 Zuid-Hollandbuurt-Noordoost | 113 | 4 | A+ | € 500.000 | € 4.425 |
| Hannie Schaftrode 47 Rodenbuurt-Oost | 103 | 5 | A | € 459.500 | € 4.461 |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | 6 | C | € 500.000 | € 3.846 |
| John Sousarode 23 Rodenbuurt-Oost | 129 | 5 | A | € 565.000 | € 4.380 |