house · resale
Joke Smitstraat 10
2135JH Hoofddorp · Hoofddorp Toolenburg Oost · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Perceel | 114 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | wbos makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Haarlemmermeer met 62–117 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+12.2% t.o.v. mediaan van € 4.901/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 8.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 7586 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940114
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Octopus — 0.18 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Toolenburg — 0.52 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk SELA — 1.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.19 km |
| OV-station | Hoofddorp — 2.12 km |
| Restaurant | Lucky City — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.483 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 315 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West | 101 | B | € 495.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 506.110 | +€ 11.110 | |
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | B | € 495.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 507.100 | +€ 12.100 | |
| Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost | 112 | B | € 495.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 507.320 | +€ 12.320 | |
| Ribesstraat 48 Lisserbroek | 103 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -16.000 | |
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | D | € 450.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 476.460 | € -18.540 | |
| Tolheksbos 94 Hoofddorp Overbos Zuid | 78 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Heideveld 50 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 109 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Schweitzerstraat 164 Hoofddorp Pax West | 113 | C | € 495.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 517.600 | +€ 22.600 | |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | C | € 500.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 521.800 | +€ 26.800 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 16.895
2 stap(pen)
|
€ 535.895 | +€ 40.895 | |
| Newtonstraat 11 Badhoevedorp Noordwest | 102 | C | € 525.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 545.400 | +€ 50.400 | |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | +€ 51.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Newtonstraat 11 Badhoevedorp Noordwest | 102 | 4 | C | € 525.000 | € 5.147 |
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | 5 | D | € 450.000 | € 4.592 |
| Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West | 101 | 5 | B | € 495.000 | € 4.901 |
| Tolheksbos 94 Hoofddorp Overbos Zuid | 78 | 3 | A | € 475.000 | € 6.090 |
| Rhienderstein 47 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 78 | 5 | A | € 439.500 | € 5.635 |
| Ribesstraat 48 Lisserbroek | 103 | 3 | A | € 479.000 | € 4.650 |
| Stevinstraat 62 Badhoevedorp Noordwest | 103 | 5 | C | € 550.000 | € 5.340 |
| C.J. Kieviethof 14 Hoofddorp Centrum West | 104 | 5 | A | € 550.000 | € 5.288 |
| Weerterbos 72 Hoofddorp Overbos Zuid | 107 | 4 | C | € 575.000 | € 5.374 |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | 5 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Heideveld 50 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 109 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.358 |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 519.000 | € 4.761 |