apartment · resale
Albert Luthulistraat 31
1091NS Amsterdam · Transvaalbuurt-West · wijk Transvaalbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 80 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vos & Kleian Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 278 apartments in Amsterdam met 56–104 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+12.9% t.o.v. mediaan van € 8.025/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Albert Luthulistraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Albert Luthulistraat 15 | 79 | D | € 650.000 | € 8.228 |
| Albert Luthulistraat 23 | 49 | C | € 400.000 | € 8.163 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.965 |
|---|---|
| Dichtheid | 22616 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing +55% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MD01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kaap — 0.18 km · 42 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.99 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.24 km · 44 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Transvaal Alphega-apotheek — 0.1 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Vrolikstraat — 0.43 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.5 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Omri — 0.18 km · 88 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 156.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.594 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1360 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 320 per jaar en 320 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dakisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kompakt HRE (2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 277 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier | 82 | B | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € 0 | |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | C | € 725.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 731.840 | +€ 6.840 | |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | C | € 725.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 732.650 | +€ 7.650 | |
| Transvaalstraat 39 Transvaalbuurt-Oost | 81 | D | € 700.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 712.960 | € -12.040 | |
| Staringstraat 9 Cremerbuurt-West | 78 | A | € 740.000 | +€ 0 | € 740.000 | +€ 15.000 | |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | C | € 695.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 702.020 | € -22.980 | |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | C | € 695.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 701.750 | € -23.250 | |
| Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. | 82 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 | |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 | |
| Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord | 77 | B | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 | |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | A++ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -25.000 | |
| Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West | 89 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Transvaalstraat 39 Transvaalbuurt-Oost | 81 | 4 | D | € 700.000 | € 8.642 |
| Valeriusstraat 36 Cornelis Schuytbuurt | 81 | 4 | C | € 775.000 | € 9.568 |
| Krommertstraat 1 Pieter van der Doesbuurt | 77 | 4 | C | € 675.000 | € 8.766 |
| Albert Luthulistraat 15 Transvaalbuurt-West | 79 | 4 | D | € 650.000 | € 8.228 |
| Mauritskade 93 Dapperbuurt-Noord | 85 | 4 | B | € 675.000 | € 7.941 |
| Beursstraat 29 Oude Kerk e.o. | 84 | 4 | C | € 650.000 | € 7.738 |
| Langestraat 42 Langestraat e.o. | 87 | 4 | G | € 750.000 | € 8.621 |
| Westlandgracht 237 Aalsmeerwegbuurt-West | 87 | 4 | C | € 665.000 | € 7.644 |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | 4 | D | € 650.000 | € 8.904 |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | 3 | C | € 749.000 | € 9.247 |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | 3 | A | € 695.000 | € 8.797 |