Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 74 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Slim. Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Groningen met 51–96 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-10.7% t.o.v. mediaan van € 3.785/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 6.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 7980 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 235.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS de Wegwijzer — 0.11 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Bruintje Beer — 0.98 km |
| Supermarkt | Dunya Supermarkt & Slagerij — 0.22 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek Selwerd — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Ten Kate — 0.18 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Noord — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hap Haven — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 50.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.036 per jaar (~€ 86/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.280 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~814 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~222 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 248 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolaas Beetsstraat 97 De Wijert | 73 | A | € 245.000 |
+€ 5.840
1 stap(pen)
|
€ 250.840 | +€ 840 | |
| Multatulistraat 86 De Wijert | 61 | C | € 229.000 |
+€ 17.080
3 stap(pen)
|
€ 246.080 | € -3.920 | |
| Jorissenweg 40 Haren-Zuidoost | 60 | D | € 225.000 |
+€ 21.000
4 stap(pen)
|
€ 246.000 | € -4.000 | |
| Plutolaan 367 Paddepoel-Noord | 81 | A | € 250.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 256.480 | +€ 6.480 | |
| Peizerweg 68 Zeeheldenbuurt | 78 | C | € 235.000 |
+€ 21.840
3 stap(pen)
|
€ 256.840 | +€ 6.840 | |
| Bremstraat 43 Selwerd | 73 | C | € 240.000 |
+€ 20.440
3 stap(pen)
|
€ 260.440 | +€ 10.440 | |
| Kleine Bergstraat 34 Noorderplantsoenbuurt | 52 | A | € 260.000 |
+€ 4.160
1 stap(pen)
|
€ 264.160 | +€ 14.160 | |
| Avondsterlaan 72 Paddepoel-Noord | 92 | B | € 250.000 |
+€ 17.480
2 stap(pen)
|
€ 267.480 | +€ 17.480 | |
| Donderslaan 94 Corpus den Hoorn | 68 | D | € 250.000 |
+€ 23.800
4 stap(pen)
|
€ 273.800 | +€ 23.800 | |
| Hoendiep 69 Kostverloren | 73 | A | € 270.000 |
+€ 5.840
1 stap(pen)
|
€ 275.840 | +€ 25.840 | |
| Bataviastraat 79 Indische buurt | 56 | C | € 265.000 |
+€ 15.680
3 stap(pen)
|
€ 280.680 | +€ 30.680 | |
| Huygensstraat 42 Grunobuurt | 75 | A | € 275.000 |
+€ 6.000
1 stap(pen)
|
€ 281.000 | +€ 31.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nicolaas Beetsstraat 97 De Wijert | 73 | 4 | A | € 245.000 | € 3.356 |
| Bremstraat 43 Selwerd | 73 | 4 | C | € 240.000 | € 3.288 |
| Peizerweg 68 Zeeheldenbuurt | 78 | 4 | C | € 235.000 | € 3.013 |
| Hoendiep 69 Kostverloren | 73 | 3 | A | € 270.000 | € 3.699 |
| Vondellaan 32 De Wijert | 71 | 3 | F | € 259.000 | € 3.648 |
| Huygensstraat 42 Grunobuurt | 75 | 3 | A | € 275.000 | € 3.667 |
| Hora Siccamasingel 39 De Wijert | 71 | 3 | F | € 274.500 | € 3.866 |
| Wagnersingel 29 Helpman | 74 | 3 | C | € 285.000 | € 3.851 |
| Donderslaan 94 Corpus den Hoorn | 68 | 3 | D | € 250.000 | € 3.676 |
| Marwixstraat 17 Badstratenbuurt | 69 | 3 | D | € 275.000 | € 3.986 |
| Groen van Prinstererlaan 75 Coendersborg | 80 | 3 | D | € 269.500 | € 3.369 |
| Molenweg 13 Haren-Centrum | 76 | 3 | A | € 295.000 | € 3.882 |