databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Ferlemanstraat 90

4535JA Terneuzen · Zeldenrust · wijk Terneuzen Zuid · Terneuzen

€ 275.000
€ 2.750 / m²
100 5kamers A
Foto 1 van Ferlemanstraat 90 Foto 2 van Ferlemanstraat 90 Foto 3 van Ferlemanstraat 90 Foto 4 van Ferlemanstraat 90 Foto 5 van Ferlemanstraat 90 Foto 6 van Ferlemanstraat 90 Foto 7 van Ferlemanstraat 90 Foto 8 van Ferlemanstraat 90 Foto 9 van Ferlemanstraat 90 Foto 10 van Ferlemanstraat 90 Foto 11 van Ferlemanstraat 90 Foto 12 van Ferlemanstraat 90

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.100 m²
Perceel146 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Reham makelaars & taxateurs (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Terneuzen met 70–130 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+3.9% t.o.v. mediaan van € 2.647/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Terneuzen

Inwoners2.925
Dichtheid3034 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 308.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt5%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt1.8 km
Afstand huisarts1.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07152305 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Lodewijk College — 0.19 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 1.4 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Zuidpolder — 1.3 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpost Zeeuws-Vlaanderen — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis De Honte — 0.24 km
Restaurant Eetcafé Driewegen — 0.69 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.313 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 57.609 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.446 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1300 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~400 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1991
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, driedubbel glas en dubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud335 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Terneuzen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Sweelinckhof 8 Oudelandse Hoeve 105 C € 239.000 +€ 21.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.450 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 260.000 € -15.000
Poelstraat 27 Kern Sas van Gent 93 B € 245.000 +€ 10.230
1 stap(pen)
  • B→A: € 10.230 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 255.230 € -19.770
Annoijstraat 6 Kern Sas van Gent 91 E € 224.500 +€ 30.030
4 stap(pen)
  • E→D: € 5.460 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.370 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.010 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 254.530 € -20.470
Spoorstraat 54 Kern Sluiskil 111 A € 299.000 +€ 0 € 299.000 +€ 24.000
Schorrenkruidlaan 7 Kern Philippine 85 C € 225.000 +€ 17.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.650 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.350 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 242.000 € -33.000
Singel 90 Kern Westdorpe 115 C € 300.000 +€ 23.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 323.000 +€ 48.000
Honoré Colsenhof 7 Kern Sluiskil 90 A € 325.000 +€ 0 € 325.000 +€ 50.000
Te Waterstraat 3 Kern Zaamslag 80 E € 195.000 +€ 26.400
4 stap(pen)
  • E→D: € 4.800 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.600 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.200 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.800 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 221.400 € -53.600
Gouwestraat 12 Zeldenrust 130 A+ € 330.000 +€ 0 € 330.000 +€ 55.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Poelstraat 27 Kern Sas van Gent 93 5 B € 245.000 € 2.634
Sweelinckhof 8 Oudelandse Hoeve 105 4 C € 239.000 € 2.276
Spoorstraat 54 Kern Sluiskil 111 4 A € 299.000 € 2.694
Singel 90 Kern Westdorpe 115 5 C € 300.000 € 2.609
Annoijstraat 6 Kern Sas van Gent 91 4 E € 224.500 € 2.467
Honoré Colsenhof 7 Kern Sluiskil 90 4 A € 325.000 € 3.611
Schepenlaan 22 Othene 105 4 A € 345.000 € 3.286
Schorrenkruidlaan 7 Kern Philippine 85 5 C € 225.000 € 2.647
Gentiaanstraat 18 Oude Vaart 115 5 B € 365.000 € 3.174
Te Waterstraat 3 Kern Zaamslag 80 4 E € 195.000 € 2.438
Narcisstraat 8 Lievenspolder 121 5 A € 374.500 € 3.095
Grenulaan 32 Binnenstad-Java 108 4 F € 129.000 € 1.194