Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Pater Makelaardij Waddinxveen NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Waddinxveen met 66–123 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+26.4% t.o.v. mediaan van € 4.455/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Waddinxveen
| Inwoners | 7.260 |
|---|---|
| Dichtheid | 6679 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 539.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06270204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS TOV — 0.31 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 1.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega-apotheek Van den Dries — 1.26 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Triangel — 0.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 4.18 km |
| OV-station | Waddinxveen Triangel — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 950 per jaar (~€ 79/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.633 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~665 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~95 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 378 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Waddinxveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Willem Kloosstraat 32 Noordkade | 116 | A | € 519.000 |
+€ 34.800
3 stap(pen)
|
€ 553.800 | +€ 18.800 | |
| Zuidplaslaan 74 Zuidplas 80 | 114 | A | € 475.000 |
+€ 34.200
3 stap(pen)
|
€ 509.200 | € -25.800 | |
| Brugweg 81 Zeeheldenbuurt | 84 | E | € 450.000 |
+€ 52.920
7 stap(pen)
|
€ 502.920 | € -32.080 | |
| Molenring 111 Oostpolderwijk | 122 | A | € 459.000 |
+€ 36.600
3 stap(pen)
|
€ 495.600 | € -39.400 | |
| Hendrik Copijnstraat 24 Triangel | 119 | A | € 545.000 |
+€ 35.700
3 stap(pen)
|
€ 580.700 | +€ 45.700 | |
| Korenakker 47 Zuidplas 80 | 101 | A | € 450.000 |
+€ 30.300
3 stap(pen)
|
€ 480.300 | € -54.700 | |
| Justus van Effenlaan 5 Vondelwijk | 118 | C | € 400.000 |
+€ 59.000
5 stap(pen)
|
€ 459.000 | € -76.000 | |
| Kleikade 43 Bomenwijk | 91 | C | € 395.000 |
+€ 45.500
5 stap(pen)
|
€ 440.500 | € -94.500 | |
| Ieplaan 63 Bomenwijk | 97 | E | € 375.000 |
+€ 61.110
7 stap(pen)
|
€ 436.110 | € -98.890 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Korenakker 47 Zuidplas 80 | 101 | 4 | A | € 450.000 | € 4.455 |
| Kleikade 43 Bomenwijk | 91 | 4 | C | € 395.000 | € 4.341 |
| Brugweg 81 Zeeheldenbuurt | 84 | 4 | E | € 450.000 | € 5.357 |
| Ieplaan 63 Bomenwijk | 97 | 4 | E | € 375.000 | € 3.866 |
| Zuidplaslaan 74 Zuidplas 80 | 114 | 5 | A | € 475.000 | € 4.167 |
| Willem Kloosstraat 32 Noordkade | 116 | 4 | A | € 519.000 | € 4.474 |
| Hendrik Copijnstraat 24 Triangel | 119 | 5 | A | € 545.000 | € 4.580 |
| Justus van Effenlaan 5 Vondelwijk | 118 | 5 | C | € 400.000 | € 3.390 |
| Molenring 111 Oostpolderwijk | 122 | 5 | A | € 459.000 | € 3.762 |