house · resale
Remus 198
3962KZ Wijk bij Duurstede · De Geer · wijk Wijk 00 Wijk bij Duurstede · Wijk bij Duurstede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 135 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarskantoor Patty van Rooijen b.v. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Wijk bij Duurstede met 95–178 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-7.5% t.o.v. mediaan van € 4.420/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Remus
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Remus 210 | 138 | A+ | € 570.000 | € 4.130 |
Buurt in cijfers — Wijk bij Duurstede
| Inwoners | 2.600 |
|---|---|
| Dichtheid | 6003 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 520.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03520011
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Revius Lyceum Wijk bij Duurstede — 0.54 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Medsen De Horden — 1.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | HAP Voorwijk — 0.57 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Jonge Graaf — 0.73 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.674 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.644 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.811 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1233 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~274 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 478 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Wijk bij Duurstede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Badorfstraat 61 De Heul | 138 | C | € 495.000 |
+€ 46.230
4 stap(pen)
|
€ 541.230 | € -18.770 | |
| Remus 210 De Geer | 138 | A+ | € 570.000 |
+€ 13.800
1 stap(pen)
|
€ 583.800 | +€ 23.800 | |
| Toon van Dijkstraat 4 Cothen | 112 | A | € 495.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 515.160 | € -44.840 | |
| IJsselsteen 50 De Horden Stenen en Ovens | 101 | A | € 475.000 |
+€ 18.180
2 stap(pen)
|
€ 493.180 | € -66.820 | |
| Hinkerstraat 29 Cothen | 143 | B | € 599.000 |
+€ 41.470
3 stap(pen)
|
€ 640.470 | +€ 80.470 | |
| Bramengaard 34 Noorderwaard-Noord | 117 | B | € 625.000 |
+€ 33.930
3 stap(pen)
|
€ 658.930 | +€ 98.930 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Remus 210 De Geer | 138 | 6 | A+ | € 570.000 | € 4.130 |
| Hinkerstraat 29 Cothen | 143 | 6 | B | € 599.000 | € 4.189 |
| Badorfstraat 61 De Heul | 138 | 5 | C | € 495.000 | € 3.587 |
| Bramengaard 34 Noorderwaard-Noord | 117 | 5 | B | € 625.000 | € 5.342 |
| Grote Meent 3 Cothen | 155 | 7 | A | € 695.000 | € 4.484 |
| Toon van Dijkstraat 4 Cothen | 112 | 5 | A | € 495.000 | € 4.420 |
| Kempenaar 35 De Horden Schepen | 140 | 5 | B | € 785.000 | € 5.607 |
| Burgemeester van Beeck Calkoenstraat 38 Cothen | 162 | 6 | D | € 729.000 | € 4.500 |
| IJsselsteen 50 De Horden Stenen en Ovens | 101 | 5 | A | € 475.000 | € 4.703 |