house · resale
Jan Olphert Vaillantlaan 62
1086ZA Amsterdam · Steigereiland-Zuid · wijk IJburg-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 185 m² |
| Perceel | 100 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 't Huys Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 35 houses in Amsterdam met 129–240 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-8.6% t.o.v. mediaan van € 5.912/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Jan Olphert Vaillantlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Jan Olphert Vaillantlaan 49 | 56 | A+ | € 395.000 | € 7.054 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.540 |
|---|---|
| Dichtheid | 11122 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 686.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MJ01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool Steigereiland — 0.23 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.59 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Steigereiland — 0.17 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | SAG gezondheidscentrum Steigereiland — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 4.34 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.25 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Vrijburcht — 0.25 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.774 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 213.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 185 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.590 per jaar (~€ 216/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.990 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2035 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~555 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met overig |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 486 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erich Salomonstraat 82 Ed Pelsterparkbuurt | 165 | A+++ | € 950.000 | +€ 0 | € 950.000 | € -50.000 | |
| H.M. Kraaijvangerstraat 21 Noordoever Sloterplas | 144 | A | € 1.050.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 1.061.520 | +€ 61.520 | |
| Balatonmeerlaan 1 De Aker-West | 182 | A+ | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | € -75.000 | |
| Osdorperweg 890 Osdorper Bovenpolder | 170 | B | € 1.050.000 |
+€ 32.300
2 stap(pen)
|
€ 1.082.300 | +€ 82.300 | |
| Hamontstraat 14 Nieuw-Sloten-Noordoost | 170 | A | € 885.000 |
+€ 13.600
1 stap(pen)
|
€ 898.600 | € -101.400 | |
| Schepenlaan 15 Banne-Zuidoost | 148 | A | € 875.000 |
+€ 11.840
1 stap(pen)
|
€ 886.840 | € -113.160 | |
| Annie Boshof 6 Theo van Goghparkbuurt | 152 | A | € 850.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 862.160 | € -137.840 | |
| Pedro de Medinalaan 90 Steigereiland-Zuid | 152 | A | € 825.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 837.160 | € -162.840 | |
| Dijkbraak 24 Twiske-West | 155 | A+ | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € -175.000 | |
| Groenlust 41 Twiske-West | 144 | A | € 800.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 811.520 | € -188.480 | |
| Zwanebloemlaan 200 Rieteilanden-West | 136 | A | € 799.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 809.880 | € -190.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Osdorperweg 890 Osdorper Bovenpolder | 170 | 6 | B | € 1.050.000 | € 6.176 |
| Hamontstraat 14 Nieuw-Sloten-Noordoost | 170 | 6 | A | € 885.000 | € 5.206 |
| Balatonmeerlaan 1 De Aker-West | 182 | 5 | A+ | € 925.000 | € 5.082 |
| Erich Salomonstraat 82 Ed Pelsterparkbuurt | 165 | 6 | A+++ | € 950.000 | € 5.758 |
| Groenevechtkade 12 Waterrijk | 182 | 5 | A+++ | € 1.250.000 | € 6.868 |
| Bijlmerdreef 1442 G-buurt-Oost | 195 | 5 | A++ | € 1.250.000 | € 6.410 |
| Annie Boshof 6 Theo van Goghparkbuurt | 152 | 6 | A | € 850.000 | € 5.592 |
| Dijkbraak 24 Twiske-West | 155 | 5 | A+ | € 825.000 | € 5.323 |
| Pedro de Medinalaan 90 Steigereiland-Zuid | 152 | 5 | A | € 825.000 | € 5.428 |
| H.M. Kraaijvangerstraat 21 Noordoever Sloterplas | 144 | 6 | A | € 1.050.000 | € 7.292 |
| Hillenraadt 32 Buitenveldert-Zuidoost | 176 | 7 | A | € 1.395.000 | € 7.926 |
| Knokkestraat 44 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 149 | 6 | A | € 765.000 | € 5.134 |