apartment · resale
Eerste Atjehstraat 105
1094KG Amsterdam · Timorpleinbuurt-Zuid · wijk Indische Buurt-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pim de Jong Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 236 apartments in Amsterdam met 45–84 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 8.462/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Eerste Atjehstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Eerste Atjehstraat 116 | 114 | A | € 950.000 | € 8.333 |
| Eerste Atjehstraat 152 | 50 | C | € 475.000 | € 9.500 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 29986 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 476.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MF02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bataviaschool — 0.08 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.19 km |
| Supermarkt | Late Night Liquorstore — 0.15 km · 43 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sumatra Apotheek — 0.07 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sumatra Huisartsenpraktijk — 0.06 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.34 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Drovers dog — 0.05 km · 96 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.300 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.734 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~390 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 260 per jaar en 260 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1915 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 234 m³ |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | C | € 550.000 |
+€ 2.880
1 stap(pen)
|
€ 552.880 | +€ 2.880 | |
| Curaçaostraat 122 Postjeskade e.o. | 59 | D | € 545.000 |
+€ 9.440
2 stap(pen)
|
€ 554.440 | +€ 4.440 | |
| Roetersstraat 152 Sarphatistrook | 59 | C | € 550.000 |
+€ 5.310
1 stap(pen)
|
€ 555.310 | +€ 5.310 | |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | C | € 549.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 555.570 | +€ 5.570 | |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | F | € 525.000 |
+€ 17.420
4 stap(pen)
|
€ 542.420 | € -7.580 | |
| Crynssenstraat 60 Paramariboplein e.o. | 61 | F | € 525.000 |
+€ 15.860
4 stap(pen)
|
€ 540.860 | € -9.140 | |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | B | € 560.000 | +€ 0 | € 560.000 | +€ 10.000 | |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid | 63 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | C | € 525.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 530.670 | € -19.330 | |
| Bilderdijkstraat 72 Da Costabuurt-Noord | 60 | C | € 525.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 530.400 | € -19.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | 3 | C | € 550.000 | € 8.594 |
| Nieuwe Achtergracht 51 Weesperbuurt | 64 | 3 | C | € 575.000 | € 8.984 |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | 3 | C | € 525.000 | € 8.333 |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | 3 | B | € 595.000 | € 9.154 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | 3 | C | € 600.000 | € 9.091 |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | 3 | C | € 495.000 | € 7.615 |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | 3 | C | € 495.000 | € 7.857 |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | 3 | B | € 550.000 | € 7.971 |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | 3 | C | € 479.000 | € 7.369 |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | 3 | D | € 475.000 | € 7.308 |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | 3 | C | € 475.000 | € 7.422 |