Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Arnold Taal Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 150 apartments in Den Haag met 63–118 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-3.0% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Escamplaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Escamplaan 199 | 79 | B | € 290.000 | € 3.671 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 17.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 13205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 282.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183284
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijke Basisschool Leyenburg — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Milan DAK — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Leyenburg — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zuiderpark Huisartsen — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 0.77 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wing Wah — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.102 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1183 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~364 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 303 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | C | € 399.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 414.600 | € -400 | |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | C | € 395.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 410.000 | € -5.000 | |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | B | € 400.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 409.790 | € -5.210 | |
| Piet Heinplein 39 Zeeheldenkwartier | 78 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 10.000 | |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | E | € 400.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 426.730 | +€ 11.730 | |
| Margarethaland 269 Landen | 87 | C | € 385.000 |
+€ 17.400
2 stap(pen)
|
€ 402.400 | € -12.600 | |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | G | € 395.000 |
+€ 33.600
6 stap(pen)
|
€ 428.600 | +€ 13.600 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 31.820
5 stap(pen)
|
€ 431.820 | +€ 16.820 | |
| Van Aerssenstraat 109 Statenkwartier | 75 | C | € 425.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 440.000 | +€ 25.000 | |
| Dedemsvaartweg 797 Zijden, Steden en Zichten | 93 | B | € 375.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 385.230 | € -29.770 | |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 30.000 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | 3 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Dedemsvaartweg 797 Zijden, Steden en Zichten | 93 | 3 | B | € 375.000 | € 4.032 |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 92 | 3 | A | € 369.000 | € 4.011 |
| Margarethaland 269 Landen | 87 | 3 | C | € 385.000 | € 4.425 |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | 3 | F | € 400.000 | € 4.651 |
| Rijswijkseweg 71 Laakhaven-Oost | 94 | 3 | A | € 369.000 | € 3.926 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | 3 | E | € 475.000 | € 5.108 |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | 3 | G | € 395.000 | € 4.702 |
| Nunspeetlaan 293 Oostbroek-Zuid | 96 | 3 | D | € 350.000 | € 3.646 |
| Oudemansstraat 29 Laakkwartier-Oost | 93 | 3 | C | € 335.000 | € 3.602 |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | 3 | A | € 495.000 | € 5.266 |