Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 238 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Scheers Roes Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Oost Gelre met 87–162 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-16.4% t.o.v. mediaan van € 3.325/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oost Gelre
| Inwoners | 1.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 4931 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 284.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15860604
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.45 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.88 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Groenlo, Busstation — 1.69 km |
| Restaurant | Welgelegen - Bootshuis — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.659 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 74.457 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.500 per jaar (~€ 208/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.867 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2125 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~750 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 500 per jaar en 500 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 443 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oost Gelre
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Herman Olijslagerstraat 9 Broekdijk | 103 | C | € 342.500 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 351.770 | +€ 4.270 | |
| Molenaar 32 Banninghof | 111 | C | € 349.032 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 359.022 | +€ 11.522 | |
| De Snieder 118 hartreize | 118 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 17.500 | |
| Planetenstraat 23 Hooiland | 116 | C | € 317.900 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 328.340 | € -19.160 | |
| Papendijk 37 Papendijk | 97 | C | € 319.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 327.730 | € -19.770 | |
| Jacob Catsstraat 38 Veld Oost | 95 | C | € 359.000 |
+€ 8.550
1 stap(pen)
|
€ 367.550 | +€ 20.050 | |
| Bernard van Galenstraat 24 Papendijk | 107 | E | € 349.000 |
+€ 23.540
3 stap(pen)
|
€ 372.540 | +€ 25.040 | |
| Heemskerkstraat 5 Noord-West | 105 | C | € 295.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 304.450 | € -43.050 | |
| Rembrandtstraat 3 Noord-West | 91 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 47.500 | |
| van Ruysdaelhof 54 Hooiland | 88 | B | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | € -48.500 | |
| Oldenhuis 7 Het Blik | 123 | A+++ | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 51.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Snieder 118 hartreize | 118 | 4 | A | € 365.000 | € 3.093 |
| Oldenhuis 7 Het Blik | 123 | 4 | A+++ | € 399.000 | € 3.244 |
| Molenaar 32 Banninghof | 111 | 4 | C | € 349.032 | € 3.144 |
| Planetenstraat 23 Hooiland | 116 | 5 | C | € 317.900 | € 2.741 |
| Bernard van Galenstraat 24 Papendijk | 107 | 5 | E | € 349.000 | € 3.262 |
| Heemskerkstraat 5 Noord-West | 105 | 4 | C | € 295.000 | € 2.810 |
| Herman Olijslagerstraat 9 Broekdijk | 103 | 5 | C | € 342.500 | € 3.325 |
| Papendijk 37 Papendijk | 97 | 4 | C | € 319.000 | € 3.289 |
| Jacob Catsstraat 38 Veld Oost | 95 | 5 | C | € 359.000 | € 3.779 |
| Rembrandtstraat 3 Noord-West | 91 | 5 | A | € 395.000 | € 4.341 |
| van Ruysdaelhof 54 Hooiland | 88 | 5 | B | € 299.000 | € 3.398 |
| Hagenstraat 7 Centrum | 146 | 5 | B | € 529.000 | € 3.623 |