Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | NederMakelaar (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Hardenberg met 86–159 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-2.0% t.o.v. mediaan van € 2.986/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hardenberg
| Inwoners | 4.560 |
|---|---|
| Dichtheid | 2871 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 420.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01602808
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Matrix — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kooiker — 1.04 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hulscher & de Bruin — 0.66 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Saxenburgh Medisch Centrum — 2.11 km |
| OV-station | Hardenberg — 1.82 km |
| Restaurant | Henry's American Diner — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.719 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.230 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.821 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~861 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~123 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Warmtepomp |
| Warm water | Centrale voorziening en zonnecollectoren |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 442 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hardenberg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | B | € 310.000 |
+€ 51.250
4 stap(pen)
|
€ 361.250 | +€ 1.250 | |
| Asterstraat 11 Dedemsvaart-Noord | 112 | A | € 325.000 |
+€ 33.600
3 stap(pen)
|
€ 358.600 | € -1.400 | |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | A | € 335.000 |
+€ 36.900
3 stap(pen)
|
€ 371.900 | +€ 11.900 | |
| Jongsmalaan 5 Marslanden | 121 | A | € 342.000 |
+€ 36.300
3 stap(pen)
|
€ 378.300 | +€ 18.300 | |
| Johan Clemmestraat 16 Marienberg Kern | 107 | C | € 325.000 |
+€ 53.500
5 stap(pen)
|
€ 378.500 | +€ 18.500 | |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | A | € 369.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 404.100 | +€ 44.100 | |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | B | € 365.000 |
+€ 52.070
4 stap(pen)
|
€ 417.070 | +€ 57.070 | |
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | D | € 360.000 |
+€ 67.260
6 stap(pen)
|
€ 427.260 | +€ 67.260 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jongsmalaan 5 Marslanden | 121 | 4 | A | € 342.000 | € 2.826 |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | 4 | B | € 365.000 | € 2.874 |
| De Vossestaart 9 Dedemsvaart-Zuidwest | 112 | 4 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | 5 | A | € 335.000 | € 2.724 |
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | 5 | D | € 360.000 | € 3.051 |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | 5 | A | € 369.000 | € 3.154 |
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | 5 | B | € 310.000 | € 2.480 |
| Johan Clemmestraat 16 Marienberg Kern | 107 | 4 | C | € 325.000 | € 3.037 |
| Asterstraat 11 Dedemsvaart-Noord | 112 | 5 | A | € 325.000 | € 2.902 |
| De Roerdomp 34 Dedemsvaart-Zuidwest | 142 | 4 | C | € 400.000 | € 2.817 |
| Van Coeverdenstraat 11 Marslanden | 129 | 4 | A | € 498.000 | € 3.860 |
| Moerheimstraat 33 Dedemsvaart-Zuidoost | 143 | 5 | C | € 450.000 | € 3.147 |