house · resale
Hertgang 138
5508LR Veldhoven · De Kelen · wijk Wijk 01 Noordelijk Woongebied · Veldhoven
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarsplein B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Veldhoven met 101–188 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-12.0% t.o.v. mediaan van € 4.301/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hertgang
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hertgang 15 | 108 | B | € 529.000 | € 4.898 |
Buurt in cijfers — Veldhoven
| Inwoners | 3.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 5021 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 499.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08610102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dick Bruna — 0.15 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS van Reijen — 0.66 km |
| Apotheek | Alphega Apotheek Heikant — 0.62 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Heikant — 0.65 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.69 km |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.77 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.814 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1885 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~580 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 553 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Veldhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | C | € 525.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 551.200 | +€ 2.200 | |
| Mispelbeek 16 Cobbeek en Centrum | 135 | C | € 515.000 |
+€ 20.925
2 stap(pen)
|
€ 535.925 | € -13.075 | |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | C | € 539.500 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 565.100 | +€ 16.100 | |
| Bossebaan 59 Cobbeek en Centrum | 147 | B | € 550.000 |
+€ 16.170
1 stap(pen)
|
€ 566.170 | +€ 17.170 | |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | A | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | +€ 30.000 | |
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | D | € 470.000 |
+€ 29.700
3 stap(pen)
|
€ 499.700 | € -49.300 | |
| Beukebeek 14 Cobbeek en Centrum | 131 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -60.000 | |
| Fret 34 De Kelen | 102 | B | € 465.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 476.220 | € -72.780 | |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -74.000 | |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | C | € 450.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 474.000 | € -75.000 | |
| De Wever 19 't Look | 180 | C | € 600.000 |
+€ 36.000
2 stap(pen)
|
€ 636.000 | +€ 87.000 | |
| Stropersberg 5 Heikant-West | 133 | B | € 625.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 639.630 | +€ 90.630 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bossebaan 59 Cobbeek en Centrum | 147 | 6 | B | € 550.000 | € 3.741 |
| Mispelbeek 16 Cobbeek en Centrum | 135 | 6 | C | € 515.000 | € 3.815 |
| Stropersberg 5 Heikant-West | 133 | 6 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Beukebeek 14 Cobbeek en Centrum | 131 | 6 | A | € 489.000 | € 3.733 |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | 5 | C | € 525.000 | € 4.008 |
| Middelhei 86 Heikant-Oost | 129 | 6 | B | € 650.000 | € 5.039 |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | 5 | C | € 539.500 | € 4.215 |
| Veldacker 30 Verspreide huizen Zittard | 131 | 5 | A++++ | € 675.000 | € 5.153 |
| Pegbroekenlaan 21 Veldhoven | 141 | 6 | A | € 759.000 | € 5.383 |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | 5 | A | € 475.000 | € 3.862 |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Amer 22 Veldhoven | 116 | 5 | A | € 579.000 | € 4.991 |