house · resale
Futenlaan 25
3645GB Vinkeveen · Zuiderwaard-Westerheul · wijk Vinkeveen · De Ronde Venen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 128 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Helm Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in De Ronde Venen met 88–163 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-7.3% t.o.v. mediaan van € 5.095/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — De Ronde Venen
| Inwoners | 4.895 |
|---|---|
| Dichtheid | 5514 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 439.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07360402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | VeenLanden College Vinkeveen — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Hummeltjes — 0.79 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Boots Vinkeveen — 1.05 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Heuvelink — 0.76 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.520 per jaar (~€ 210/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.051 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2142 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 437 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in De Ronde Venen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diamant 23 Hofland | 121 | A+++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Maansteen 89 Hofland | 110 | C | € 565.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 574.900 | € -20.100 | |
| Loopveltweg 146 Zuiderwaard-Westerheul | 119 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -30.000 | |
| Burgemeester van Trichtlaan 26 de Maricken-Veenzijde | 147 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 50.000 | |
| Vennicxstraat 32 Abcoude-Zuidwest | 92 | C | € 650.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 658.280 | +€ 63.280 | |
| Dokter Koomansstraat 26 Abcoude-Zuidwest | 101 | C | € 650.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 659.090 | +€ 64.090 | |
| Waterlelie 31 Abcoude-Noordoost | 95 | B | € 670.000 | +€ 0 | € 670.000 | +€ 75.000 | |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | B | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | € -97.000 | |
| Beatrixstraat 25 Wilnis Dorp | 97 | C | € 489.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 497.730 | € -97.270 | |
| Midrethstraat 81 Proostdijland | 130 | D | € 475.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 495.800 | € -99.200 | |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | A | € 698.000 | +€ 0 | € 698.000 | +€ 103.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Loopveltweg 146 Zuiderwaard-Westerheul | 119 | 6 | A | € 565.000 | € 4.748 |
| Midrethstraat 81 Proostdijland | 130 | 6 | D | € 475.000 | € 3.654 |
| Diamant 23 Hofland | 121 | 5 | A+++ | € 595.000 | € 4.917 |
| Smaragd 41 Hofland | 127 | 5 | B | € 498.000 | € 3.921 |
| Uitspanning 11 Mijdrecht Dorp | 137 | 5 | A | € 698.000 | € 5.095 |
| Jan Trouwstraat 6 Abcoude-Zuidwest | 124 | 6 | E | € 785.000 | € 6.331 |
| Maansteen 89 Hofland | 110 | 5 | C | € 565.000 | € 5.136 |
| Burgemeester van Trichtlaan 26 de Maricken-Veenzijde | 147 | 6 | A | € 645.000 | € 4.388 |
| Nellestein 17 Abcoude-Zuidwest | 133 | 6 | E | € 795.000 | € 5.977 |
| Starnheim 7 Abcoude-Zuidwest | 114 | 5 | A+ | € 735.000 | € 6.447 |
| Centaur 26 Zuiderwaard-Westerheul | 139 | 5 | A | € 750.000 | € 5.396 |
| Wilnisse Zuwe 55 Wilnis Buitengebied | 135 | 5 | E | € 785.000 | € 5.815 |