apartment · resale
Vincent van den Heuvellaan 37
5612MZ Eindhoven · Woenselse Watermolen · wijk Oud-Woensel · Eindhoven
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | vb&t Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 apartments in Eindhoven met 65–122 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+21.8% t.o.v. mediaan van € 4.795/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 1.655 |
|---|---|
| Dichtheid | 6759 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 395.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 92% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07724140
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Fellenoord — 0.54 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Korein Kinderplein TU/e — 0.58 km |
| Supermarkt | Diar Supermarkt — 0.29 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nijpels — 1.0 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Vredesplein — 0.97 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 0.99 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal Station — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kamer van Koophandel Restaurant — 0.24 km · 83 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.316 per jaar (~€ 110/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.731 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1034 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~282 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Aardwarmte |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 312 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tartinistraat 29 Bennekel-Oost | 121 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -49.000 | |
| Philitelaan 63 Strijp S | 88 | A | € 490.000 |
+€ 7.040
1 stap(pen)
|
€ 497.040 | € -51.960 | |
| Deken van Somerenstraat 89 Bergen | 94 | A+++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 76.000 | |
| Biesterweg 1 Bloemenplein | 83 | A | € 450.000 |
+€ 6.640
1 stap(pen)
|
€ 456.640 | € -92.360 | |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | B | € 435.000 |
+€ 15.960
2 stap(pen)
|
€ 450.960 | € -98.040 | |
| Diekirchlaan 141 Winkelcentrum | 99 | A | € 437.500 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 445.420 | € -103.580 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Deken van Somerenstraat 89 Bergen | 94 | 3 | A+++ | € 625.000 | € 6.649 |
| Philitelaan 63 Strijp S | 88 | 3 | A | € 490.000 | € 5.568 |
| Alberdingk Thijmlaan 36 Elzent-Zuid | 90 | 3 | A | € 665.000 | € 7.389 |
| Diekirchlaan 141 Winkelcentrum | 99 | 3 | A | € 437.500 | € 4.419 |
| Biesterweg 1 Bloemenplein | 83 | 3 | A | € 450.000 | € 5.422 |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | 3 | B | € 435.000 | € 5.179 |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | 3 | B | € 375.000 | € 4.310 |
| de Koppele 659 Vaartbroek | 88 | 3 | E | € 300.000 | € 3.409 |
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | 3 | A | € 399.000 | € 5.466 |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | 3 | B | € 345.000 | € 4.600 |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | 3 | A | € 385.000 | € 5.423 |
| Tartinistraat 29 Bennekel-Oost | 121 | 3 | A+ | € 500.000 | € 4.132 |