Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kerkvliet Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 apartments in Leiden met 50–93 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-8.8% t.o.v. mediaan van € 5.329/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 6.185 |
|---|---|
| Dichtheid | 9453 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Springplank — 0.24 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kind in Beeld — 0.19 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Singel Huisartsen — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Alrijne Ziekenhuis Leiden — 2.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.88 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New China City — 0.3 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.791 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1224 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 288 per jaar en 288 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 258 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bevrijdingsplein 47 Gasthuiswijk | 72 | E | € 330.000 |
+€ 15.840
3 stap(pen)
|
€ 345.840 | € -4.160 | |
| Condorhorst 14 Slaaghwijk | 85 | E | € 325.000 |
+€ 18.700
3 stap(pen)
|
€ 343.700 | € -6.300 | |
| Opaalstraat 293 Hoge Mors | 83 | C | € 350.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 357.470 | +€ 7.470 | |
| Condorhorst 164 Slaaghwijk | 85 | D | € 325.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 338.600 | € -11.400 | |
| Obrechtstraat 28 Boshuizen | 74 | C | € 325.000 |
+€ 6.660
1 stap(pen)
|
€ 331.660 | € -18.340 | |
| Hasebroekstraat 9 Haagweg-Noord | 52 | B | € 320.000 | +€ 0 | € 320.000 | € -30.000 | |
| Verdistraat 203 Fortuinwijk-Noord | 64 | D | € 299.000 |
+€ 10.240
2 stap(pen)
|
€ 309.240 | € -40.760 | |
| Scholtenstraat 3 Professorenwijk-Oost | 76 | E | € 375.000 |
+€ 16.720
3 stap(pen)
|
€ 391.720 | +€ 41.720 | |
| Breestraat 54 Pieterswijk | 56 | D | € 299.000 |
+€ 8.960
2 stap(pen)
|
€ 307.960 | € -42.040 | |
| Peter van Anrooystraat 75 Boshuizen | 64 | C | € 300.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 305.760 | € -44.240 | |
| Morellenweg 23 Cronestein | 76 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 45.000 | |
| Morssingel 237 Stationskwartier | 69 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bevrijdingsplein 47 Gasthuiswijk | 72 | 3 | E | € 330.000 | € 4.583 |
| Obrechtstraat 28 Boshuizen | 74 | 3 | C | € 325.000 | € 4.392 |
| Scholtenstraat 3 Professorenwijk-Oost | 76 | 3 | E | € 375.000 | € 4.934 |
| Morellenweg 23 Cronestein | 76 | 3 | A | € 395.000 | € 5.197 |
| Louis Armstronglaan 95 Boshuizen | 76 | 3 | C | € 405.000 | € 5.329 |
| Morssingel 237 Stationskwartier | 69 | 2 | B | € 395.000 | € 5.725 |
| Peter van Anrooystraat 75 Boshuizen | 64 | 3 | C | € 300.000 | € 4.688 |
| Sigmaplantsoen 719 Cronestein | 67 | 3 | A | € 445.000 | € 6.642 |
| Verdistraat 203 Fortuinwijk-Noord | 64 | 4 | D | € 299.000 | € 4.672 |
| Opaalstraat 293 Hoge Mors | 83 | 4 | C | € 350.000 | € 4.217 |
| Langestraat 28 Havenwijk-Zuid | 68 | 3 | E | € 475.000 | € 6.985 |
| Schaepmanplein 13 Waardeiland | 82 | 3 | C | € 450.000 | € 5.488 |