Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 170 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Dijk - Van Essen makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Veenendaal met 87–162 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-5.0% t.o.v. mediaan van € 4.420/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Linnaeuslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Linnaeuslaan 12 | 137 | B | € 669.000 | € 4.883 |
Buurt in cijfers — Veenendaal
| Inwoners | 2.600 |
|---|---|
| Dichtheid | 5871 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03450224
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Burcht — 0.56 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Paddestoelenlaan — 0.14 km |
| Apotheek | Apotheek Kerkewijk — 1.41 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.41 km |
| OV-station | Veenendaal Centrum — 1.72 km |
| Restaurant | Snackpoint Boslaan — 0.9 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.500 per jaar (~€ 208/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.714 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2125 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~750 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 500 per jaar en 500 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefir (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 390 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Julianastraat 78 't Hoorntje | 108 | C | € 515.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 524.720 | € -280 | |
| Beatrixstraat 32 Achterkerk | 95 | G | € 499.000 |
+€ 27.550
5 stap(pen)
|
€ 526.550 | +€ 1.550 | |
| Nieuweweg 46 De Pol | 128 | C | € 519.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 530.520 | +€ 5.520 | |
| Henrick Lamkade 42 Veenderij | 108 | A+++ | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 20.000 | |
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | A | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | € -25.500 | |
| Dieze 12 Schepenbuurt | 131 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | € -27.000 | |
| MacBridestraat 43 Dragonder Oost | 126 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -40.000 | |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | D | € 459.000 |
+€ 17.920
2 stap(pen)
|
€ 476.920 | € -48.080 | |
| Kamgras 16 Dragonder Noord | 122 | C | € 465.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 475.980 | € -49.020 | |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -50.000 | |
| Muurzwaluw 8 Vogelbuurt | 114 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | € -55.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuweweg 46 De Pol | 128 | 5 | C | € 519.000 | € 4.055 |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | 5 | A | € 485.000 | € 3.975 |
| 't Melkhuis 42 Dragonder Noord | 124 | 5 | B | € 435.000 | € 3.508 |
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | 5 | A | € 499.500 | € 4.420 |
| Muurzwaluw 8 Vogelbuurt | 114 | 5 | A | € 469.500 | € 4.118 |
| MacBridestraat 43 Dragonder Oost | 126 | 4 | A+ | € 495.000 | € 3.929 |
| Dieze 12 Schepenbuurt | 131 | 6 | A | € 498.000 | € 3.802 |
| Kamgras 16 Dragonder Noord | 122 | 4 | C | € 465.000 | € 3.811 |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | 6 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | 5 | D | € 459.000 | € 4.098 |
| Julianastraat 78 't Hoorntje | 108 | 5 | C | € 515.000 | € 4.769 |
| Henrick Lamkade 42 Veenderij | 108 | 5 | A+++ | € 545.000 | € 5.046 |