Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pieter van der Plas makelaar voor Almere B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 apartments in Almere met 47–88 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+21.8% t.o.v. mediaan van € 4.529/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.655 |
|---|---|
| Dichtheid | 5394 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 291.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00345002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Dukdalf — 0.33 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Ślązak — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheken Almere Buiten — 0.38 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Compagnie — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Oostvaarders — 0.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Poké Perfect — 0.2 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.088 per jaar (~€ 91/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.881 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~884 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~272 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combi (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 231 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Osirispad 53 Homeruskwartier Zuid | 72 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Engelandstraat 28 Europakwartier W.-Noord | 81 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Sieradenweg 29 Sieradenbuurt (brt) | 86 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Basilicumweg 165 Kruidenwijk Midden-oost | 84 | B | € 365.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 374.240 | € -760 | |
| Azorenweg 11 Eilandenbuurt West | 86 | A | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | € -5.000 | |
| Johannes Vermeerstraat 134 Tussen de Vaarten N.- Noord | 77 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Marga Klompéhof 54 Centrum Stad Noord | 85 | B | € 385.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 394.350 | +€ 19.350 | |
| Hongarijehof 2 Europakwartier W.-Zuid | 81 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Dijkmeent 5 Rietmeent en Dijkmeent | 83 | B | € 335.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 344.130 | € -30.870 | |
| Johannes Vermeerstraat 160 Tussen de Vaarten N.- Noord | 76 | A+ | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -40.000 | |
| Moldaviëstraat 24 Europakwartier Oost (brt) | 76 | A+ | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | +€ 44.000 | |
| Kerkstraat 56 Centrum Haven Noord | 68 | B | € 299.000 |
+€ 7.480
1 stap(pen)
|
€ 306.480 | € -68.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Osirispad 53 Homeruskwartier Zuid | 72 | 3 | A | € 375.000 | € 5.208 |
| Tuinkersstraat 19 Kruidenwijk Midden-oost | 70 | 3 | A | € 300.000 | € 4.286 |
| Johannes Vermeerstraat 160 Tussen de Vaarten N.- Noord | 76 | 3 | A+ | € 335.000 | € 4.408 |
| Moldaviëstraat 24 Europakwartier Oost (brt) | 76 | 3 | A+ | € 419.000 | € 5.513 |
| Johannes Vermeerstraat 134 Tussen de Vaarten N.- Noord | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |
| Binnenhof 20 Binnenhof en Langshof (met Nieuwstraat) | 72 | 3 | A | € 285.000 | € 3.958 |
| Kerkstraat 56 Centrum Haven Noord | 68 | 2 | B | € 299.000 | € 4.397 |
| Hongarijehof 2 Europakwartier W.-Zuid | 81 | 3 | A | € 350.000 | € 4.321 |
| Engelandstraat 28 Europakwartier W.-Noord | 81 | 4 | A+ | € 375.000 | € 4.630 |
| Dijkmeent 5 Rietmeent en Dijkmeent | 83 | 3 | B | € 335.000 | € 4.036 |
| Basilicumweg 165 Kruidenwijk Midden-oost | 84 | 3 | B | € 365.000 | € 4.345 |
| Marga Klompéhof 54 Centrum Stad Noord | 85 | 3 | B | € 385.000 | € 4.529 |