Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Perceel | 110 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Hilversum met 59–110 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+0.7% t.o.v. mediaan van € 5.841/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 3.050 |
|---|---|
| Dichtheid | 13601 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 353.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Violenschool — 0.3 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Ribbelhoek — 0.96 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.46 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek W.F. van Heemskerck Duker — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Heckman — 0.49 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 2.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hilversum — 1.03 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Delhi Darbaar — 0.03 km · 69 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.696 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.125 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.564 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1870 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~765 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 765 per jaar en 765 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1895 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE 28/24 A (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 318 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bellstraat 11 Electrobuurt | 81 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| St. Vitusstraat 21 Sint Vitusbuurt | 77 | E | € 450.000 |
+€ 10.010
2 stap(pen)
|
€ 460.010 | € -39.990 | |
| Hoge Larenseweg 218 Geuzenbuurt | 81 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -50.000 | |
| Cruquiusstraat 11 Geuzenbuurt | 97 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 50.000 | |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Schrijverskwartier | 102 | D | € 575.000 |
+€ 7.140
1 stap(pen)
|
€ 582.140 | +€ 82.140 | |
| Hoge Larenseweg 105 Geuzenbuurt | 83 | D | € 400.000 |
+€ 5.810
1 stap(pen)
|
€ 405.810 | € -94.190 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoge Larenseweg 105 Geuzenbuurt | 83 | 3 | D | € 400.000 | € 4.819 |
| St. Vitusstraat 21 Sint Vitusbuurt | 77 | 3 | E | € 450.000 | € 5.844 |
| Bellstraat 11 Electrobuurt | 81 | 4 | C | € 475.000 | € 5.864 |
| Hoge Larenseweg 218 Geuzenbuurt | 81 | 4 | C | € 450.000 | € 5.556 |
| Cruquiusstraat 11 Geuzenbuurt | 97 | 4 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Reaumurlaan 13 Noord | 95 | 4 | D | € 597.500 | € 6.289 |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Schrijverskwartier | 102 | 4 | D | € 575.000 | € 5.637 |