house · resale
Bosgouw 314
1352GX Almere · Bosgouw, Brongouw en Nijvergouw · wijk De Gouwen · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 103 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Siewe Makelaars Almere (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 66 houses in Almere met 72–135 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+16.8% t.o.v. mediaan van € 4.076/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.145 |
|---|---|
| Dichtheid | 3680 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 351.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00340703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Juniorcollege — 0.32 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.93 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Almere-Haven — 1.2 km |
| Huisartsenpraktijk | Medi-Mere — 1.44 km |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 2.88 km |
| OV-station | Busstation 't Oor — 1.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.484 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1144 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 365 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ravelplantsoen 82 Muziekwijk Z.-Oost | 119 | A | € 485.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 494.520 | € -480 | |
| Schoolwerf 210 Schoolwerf | 121 | A | € 490.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 499.680 | +€ 4.680 | |
| Valetaweg 22 Danswijk Noordwest | 105 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | A+ | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Radar 1 Noorderplassen W.-Oost | 115 | A | € 475.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 484.200 | € -10.800 | |
| Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden | 110 | B | € 485.000 |
+€ 20.900
2 stap(pen)
|
€ 505.900 | +€ 10.900 | |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | A | € 475.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 483.800 | € -11.200 | |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | A | € 475.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 483.240 | € -11.760 | |
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | A++++ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | +€ 15.000 | |
| Vleugelnootsingel 30 Parkwijk Noordwest | 122 | A | € 470.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 479.760 | € -15.240 | |
| Elizabeth Anscombestraat 23 Oosterwold Zuid | 88 | A++++ | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 20.000 | |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | B | € 450.000 |
+€ 23.750
2 stap(pen)
|
€ 473.750 | € -21.250 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | 4 | A | € 465.000 | € 4.306 |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | 4 | A | € 435.000 | € 4.307 |
| Catalpastraat 22 Parkwijk Noordoost | 108 | 4 | A | € 425.000 | € 3.935 |
| Princenhofplein 23 Waterwijk West | 108 | 4 | A | € 415.000 | € 3.843 |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | 4 | A+ | € 485.000 | € 5.160 |
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 510.000 | € 5.426 |
| Valetaweg 22 Danswijk Noordwest | 105 | 3 | A+ | € 500.000 | € 4.762 |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | 5 | A | € 475.000 | € 4.612 |
| Paulus Potterstraat 92 Tussen de Vaarten N.- Oost | 109 | 4 | A | € 400.000 | € 3.670 |
| Radar 1 Noorderplassen W.-Oost | 115 | 4 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Stellingmolenstraat 55 Molenbuurt Oost | 112 | 4 | B | € 420.000 | € 3.750 |
| Elizabeth Anscombestraat 11 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 550.000 | € 5.851 |