house · resale
Toutenburg 34
1965BX Heemskerk · Hoogdorp · wijk Wijk 09 Hoogdorp en Waterakkers · Heemskerk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 122 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Teer Makelaars Heemskerk B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Heemskerk met 86–159 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-0.4% t.o.v. mediaan van € 3.960/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heemskerk
| Inwoners | 1.930 |
|---|---|
| Dichtheid | 5560 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 431.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03960900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kennemer College — 0.11 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.59 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Waterrijck — 0.79 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Rijksstraatweg — 0.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis, Buitenpolikliniek Heemskerk — 2.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemskerk — 1.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Halfweg Eten en Drinken — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.460 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.520 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2091 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~738 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 492 per jaar en 492 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | REMEHA Tzxerra plus 9c (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 457 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heemskerk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vogelkers 49 Commandeurs | 126 | C | € 475.000 |
+€ 11.340
1 stap(pen)
|
€ 486.340 | +€ 1.340 | |
| Jan van Kuikweg 191 Slotherenbuurt | 113 | C | € 469.500 |
+€ 10.170
1 stap(pen)
|
€ 479.670 | € -5.330 | |
| Rossinistraat 112 Neksloot | 124 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Rosa Manussingel 81 Breedweer | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Prof ten Doesschatestraat 271 De Maer | 115 | C | € 485.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 495.350 | +€ 10.350 | |
| Lessestraat 49 Oosterwijk | 134 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 14.000 | |
| Deukelven 90 De Die | 133 | C | € 450.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 461.970 | € -23.030 | |
| Rossinistraat 114 Neksloot | 123 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -35.000 | |
| Spinsteen 98 De Citadel | 132 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 40.000 | |
| Henriëtte van der Meystraat 16 Breedweer | 107 | B | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -40.000 | |
| Rosa Manussingel 97 Breedweer | 113 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -50.000 | |
| Leverkruid 28 Commandeurs | 117 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 65.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rossinistraat 112 Neksloot | 124 | 5 | B | € 495.000 | € 3.992 |
| Rosa Manussingel 81 Breedweer | 125 | 5 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Vogelkers 49 Commandeurs | 126 | 5 | C | € 475.000 | € 3.770 |
| Rossinistraat 114 Neksloot | 123 | 5 | A | € 450.000 | € 3.659 |
| Prof ten Doesschatestraat 271 De Maer | 115 | 5 | C | € 485.000 | € 4.217 |
| Jan van Kuikweg 191 Slotherenbuurt | 113 | 5 | C | € 469.500 | € 4.155 |
| Leverkruid 28 Commandeurs | 117 | 5 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Spinsteen 98 De Citadel | 132 | 5 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| Rosa Manussingel 97 Breedweer | 113 | 5 | A | € 435.000 | € 3.850 |
| Deukelven 90 De Die | 133 | 6 | C | € 450.000 | € 3.383 |
| Lessestraat 49 Oosterwijk | 134 | 6 | A | € 499.000 | € 3.724 |
| Henriëtte van der Meystraat 16 Breedweer | 107 | 5 | B | € 445.000 | € 4.159 |