Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Ruiter Makelaarshuis BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Amersfoort met 60–111 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+10.5% t.o.v. mediaan van € 5.526/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 2.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 8207 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 373.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03070700
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vlinderslag — 0.11 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.46 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Jansen — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Dokters bij Jansen — 0.25 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 1.84 km |
| OV-station | Fietsboot (Amersfoort) — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Humphrey's — 0.36 km · 67 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.150 per jaar (~€ 179/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.685 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1892 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~774 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 774 per jaar en 774 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1937 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 301 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dintelstraat 27 Rivierenbuurt-West | 90 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| De Vlijtstraat 6 Willem III | 95 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Sikkelkruid 14 Kruidenbuurt | 103 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Rodderikweg 7 Queekhoven e.o. | 108 | A | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | € -6.000 | |
| Elsenburg 11 Camera Obscurastraat e.o. | 111 | B | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | € -6.000 | |
| Van Bemmelstraat 98 Verhoevenstraat e.o. | 89 | E | € 525.000 |
+€ 11.570
2 stap(pen)
|
€ 536.570 | +€ 11.570 | |
| Geallieerdenstraat 39 Rustenburg-Noord | 88 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -25.000 | |
| Kruiskamp 70 Kruiskamp-Noord | 100 | C | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -26.000 | |
| Straat van Corsica 145 De Bron-Noord | 110 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Grebbestraat 6 Rivierenbuurt-Oost | 84 | D | € 489.000 |
+€ 5.880
1 stap(pen)
|
€ 494.880 | € -30.120 | |
| Van Doesburgstraat 31 Architectenbuurt-West | 92 | A+++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -36.000 | |
| Sara Burgerhartsingel 201 Queekhoven e.o. | 108 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Bemmelstraat 98 Verhoevenstraat e.o. | 89 | 4 | E | € 525.000 | € 5.899 |
| Grebbestraat 6 Rivierenbuurt-Oost | 84 | 4 | D | € 489.000 | € 5.821 |
| Geallieerdenstraat 17 Rustenburg-Noord | 87 | 4 | C | € 450.000 | € 5.172 |
| Van Doesburgstraat 31 Architectenbuurt-West | 92 | 4 | A+++ | € 489.000 | € 5.315 |
| Geallieerdenstraat 39 Rustenburg-Noord | 88 | 5 | B | € 500.000 | € 5.682 |
| Dintelstraat 27 Rivierenbuurt-West | 90 | 5 | A | € 525.000 | € 5.833 |
| Berkelstraat 14 Rivierenbuurt-West | 90 | 5 | C | € 575.000 | € 6.389 |
| De Bekroning 12 Architectenbuurt-Oost | 85 | 3 | A | € 450.000 | € 5.294 |
| Lorentzstraat 13 Leusderkwartier-Oost | 97 | 4 | G | € 575.000 | € 5.928 |
| De Vlijtstraat 6 Willem III | 95 | 5 | A | € 525.000 | € 5.526 |
| Waalstraat 13 Rivierenbuurt-Oost | 96 | 5 | C | € 595.000 | € 6.198 |
| Triangelstraat 108 Muziekbuurt-Noord | 98 | 3 | A | € 475.000 | € 4.847 |