Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Perceel | 95 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nienaber Weesp B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Amsterdam met 57–106 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+38.1% t.o.v. mediaan van € 6.183/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.160 |
|---|---|
| Dichtheid | 6678 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 518.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363SD03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jozefschool Weesp — 0.45 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV Hummeloord — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ballintijn — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | dr. B. Schuurman, Huisarts — 0.54 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Weesp — 0.61 km |
| Restaurant | Eeterij de Schalkse — 0.01 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 152.174 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.050 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.513 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1804 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~738 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 738 per jaar en 738 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1903 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, halfvrijstaande woning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 305 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achterherengracht 7 Herensingelkwartier | 86 | D | € 695.000 |
+€ 6.020
1 stap(pen)
|
€ 701.020 | +€ 1.020 | |
| Korenbloemstraat 14 Bloemenbuurt-Noord | 86 | C | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -25.000 | |
| Achterherengracht 11 Herensingelkwartier | 96 | B | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -25.000 | |
| Herensingel 51 Herensingelkwartier | 100 | C | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -50.000 | |
| Duinluststraat 34 Werengouw-Midden | 101 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -50.000 | |
| Berkhouthof 8 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | D | € 625.000 |
+€ 5.740
1 stap(pen)
|
€ 630.740 | € -69.260 | |
| Latherusstraat 104 Bloemenbuurt-Zuid | 80 | C | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -75.000 | |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | C | € 619.000 | +€ 0 | € 619.000 | € -81.000 | |
| Enkhuizerplein 13 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | D | € 600.000 |
+€ 5.740
1 stap(pen)
|
€ 605.740 | € -94.260 | |
| Edammerstraat 52 Tuindorp Nieuwendam-Oost | 65 | C | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -115.000 | |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | C | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -125.000 | |
| Meteorenweg 198 Tuindorp Oostzaan-Oost | 70 | A+ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -135.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Achterherengracht 7 Herensingelkwartier | 86 | 4 | D | € 695.000 | € 8.081 |
| Korenbloemstraat 14 Bloemenbuurt-Noord | 86 | 4 | C | € 675.000 | € 7.849 |
| Berkhouthof 8 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | 4 | D | € 625.000 | € 7.622 |
| Latherusstraat 104 Bloemenbuurt-Zuid | 80 | 4 | C | € 625.000 | € 7.812 |
| Enkhuizerplein 13 Tuindorp Nieuwendam-West | 82 | 4 | D | € 600.000 | € 7.317 |
| Mien Labbertonstraat 8 Jan de Louterbuurt | 88 | 3 | C | € 495.000 | € 5.625 |
| Kantershof 484 Kantershof | 91 | 3 | A+++ | € 500.000 | € 5.495 |
| Cornelis de Grootpad 1 Arondeusbuurt | 81 | 4 | C | € 490.000 | € 6.049 |
| Ben Wyvis 11 De Aker-West | 79 | 3 | A | € 445.000 | € 5.633 |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | 4 | C | € 575.000 | € 6.183 |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | 4 | B | € 525.000 | € 5.769 |
| Achterherengracht 11 Herensingelkwartier | 96 | 4 | B | € 675.000 | € 7.031 |