Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lankhuijzen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 109 apartments in Rotterdam met 45–84 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-5.7% t.o.v. mediaan van € 5.303/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 17.250 |
|---|---|
| Dichtheid | 17094 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 347.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990535
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prinses Julianaschool — 0.09 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.4 km |
| Supermarkt | Gazi — 0.2 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bulterman & de Groot — 0.38 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.33 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.59 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.87 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tosca — 0.13 km · 42 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 66.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 910 per jaar (~€ 76/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.628 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~715 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~195 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 215 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 28.350
6 stap(pen)
|
€ 323.350 | € -1.650 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 |
+€ 12.540
2 stap(pen)
|
€ 327.540 | +€ 2.540 | |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | C | € 300.000 |
+€ 17.155
3 stap(pen)
|
€ 317.155 | € -7.845 | |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | C | € 299.000 |
+€ 16.800
3 stap(pen)
|
€ 315.800 | € -9.200 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 |
+€ 17.360
3 stap(pen)
|
€ 315.360 | € -9.640 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 21.350
4 stap(pen)
|
€ 336.350 | +€ 11.350 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 20.650
4 stap(pen)
|
€ 340.650 | +€ 15.650 | |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | B | € 295.000 |
+€ 13.870
2 stap(pen)
|
€ 308.870 | € -16.130 | |
| West-Sidelinge 228 Kleinpolder | 59 | C | € 325.000 |
+€ 16.520
3 stap(pen)
|
€ 341.520 | +€ 16.520 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | € -17.500 | |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | C | € 325.000 |
+€ 17.640
3 stap(pen)
|
€ 342.640 | +€ 17.640 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 30.720
7 stap(pen)
|
€ 305.720 | € -19.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | 3 | C | € 329.000 | € 4.985 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | 3 | A+ | € 307.500 | € 4.522 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Pannekoekstraat 50 Stadsdriehoek | 62 | 3 | C | € 350.000 | € 5.645 |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | 3 | C | € 298.000 | € 4.806 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |
| Bergweg 330 Agniesebuurt | 61 | 3 | B | € 350.000 | € 5.738 |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | 3 | G | € 275.000 | € 4.297 |