house · resale
Lex ten Kleystraat 7
7425RT Deventer · Spikvoorde · wijk Colmschate-Vijfhoek · Deventer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 229 m² |
| Perceel | 561 m² |
| Kamers | 8 (7 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Best Living NVM makelaars & financieel adviseurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Deventer met 160–297 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 4.282/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Deventer
| Inwoners | 2.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 6752 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 457.000 deze listing +124% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01500906
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | kbs De Vijf-er — 0.64 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sam&billy — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Vijfhoek — 0.78 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezonheidscentrum Spikvoorde — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Deventer Ziekenhuis — 2.68 km |
| OV-station | Deventer Colmschate — 2.08 km |
| Restaurant | I Love Sushi — 0.8 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.894 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 221.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 229 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.580 per jaar (~€ 382/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.276 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3893 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1374 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 916 per jaar en 916 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met riet |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 971 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 8 kamers (7 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Deventer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Twelloseweg 16 De Hoven | 216 | D | € 925.000 |
+€ 34.560
2 stap(pen)
|
€ 959.560 | € -65.440 | |
| Overstichtlaan 25 Borgele | 214 | C | € 849.000 |
+€ 19.260
1 stap(pen)
|
€ 868.260 | € -156.740 |
Alle vergelijkbare woningen (2)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Overstichtlaan 25 Borgele | 214 | 8 | C | € 849.000 | € 3.967 |
| Twelloseweg 16 De Hoven | 216 | 7 | D | € 925.000 | € 4.282 |