Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HR Home. Aandacht maakt het verschil. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Purmerend met 80–149 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+12.2% t.o.v. mediaan van € 4.264/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 3.930 |
|---|---|
| Dichtheid | 7599 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 452.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.13 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO De Skaters — 0.52 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Weidevenne — 0.73 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Gors — 1.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 1.44 km |
| OV-station | Purmerend Weidevenne — 0.94 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.779 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 397 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hudsonstraat 40 Amerika | 122 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Zambezilaan 236 Afrika | 144 | A++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Barcelonahaven 29 Europa | 127 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -5.000 | |
| Zambezilaan 180 Afrika | 146 | A | € 539.500 | +€ 0 | € 539.500 | € -10.500 | |
| Moerasvaren 12 Gors-Zuid | 147 | B | € 550.000 |
+€ 16.170
1 stap(pen)
|
€ 566.170 | +€ 16.170 | |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | C | € 545.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 569.200 | +€ 19.200 | |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | C | € 550.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 575.800 | +€ 25.800 | |
| Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid | 136 | A | € 587.500 | +€ 0 | € 587.500 | +€ 37.500 | |
| Oosthuizerweg 40 Noordbeemster | 97 | C | € 580.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 599.400 | +€ 49.400 | |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -50.000 | |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | C | € 475.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 499.200 | € -50.800 | |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -51.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hudsonstraat 40 Amerika | 122 | 6 | A+ | € 550.000 | € 4.508 |
| Barcelonahaven 29 Europa | 127 | 6 | A | € 545.000 | € 4.291 |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | 5 | C | € 545.000 | € 4.504 |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | 5 | A | € 465.000 | € 4.079 |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | 5 | A | € 495.000 | € 4.024 |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | 5 | C | € 475.000 | € 3.926 |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | 5 | B | € 450.000 | € 3.629 |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | 5 | C | € 425.000 | € 3.542 |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | 5 | C | € 550.000 | € 4.264 |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | 5 | A | € 500.000 | € 3.906 |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | 5 | B | € 469.000 | € 3.664 |