house · resale
Thea Beckmanstraat 14
3544HB Utrecht · Het Zand-Oost · wijk Wijk 09 Leidsche Rijn · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Punt Makelaars Leidsche Rijn (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 83 houses in Utrecht met 85–158 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (+0.1% t.o.v. mediaan van € 5.526/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.125 |
|---|---|
| Dichtheid | 7704 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 623.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440922
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School Het Zand — 0.16 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderparadijs Jansen & Jansen — 0.24 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.61 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Het Zand — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Het Zand — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 0.96 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Terwijde — 0.63 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fusion2Go — 0.65 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.223 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.464 per jaar (~€ 122/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.345 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1098 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~244 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 457 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harry Banninkstraat 14 Terwijde-West | 139 | A | € 650.000 |
+€ 25.020
2 stap(pen)
|
€ 675.020 | +€ 20 | |
| Claudiuslaan 125 Veldhuizen | 132 | A | € 650.000 |
+€ 23.760
2 stap(pen)
|
€ 673.760 | € -1.240 | |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | C | € 635.000 |
+€ 46.360
4 stap(pen)
|
€ 681.360 | +€ 6.360 | |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | A+++ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 10.000 | |
| Seizoentuinenlaan 13 Vleuterweide-Zuid | 134 | A+ | € 650.000 |
+€ 13.400
1 stap(pen)
|
€ 663.400 | € -11.600 | |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | A+ | € 675.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 688.200 | +€ 13.200 | |
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | C | € 650.000 |
+€ 39.900
4 stap(pen)
|
€ 689.900 | +€ 14.900 | |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 675.000 |
+€ 23.580
2 stap(pen)
|
€ 698.580 | +€ 23.580 | |
| Zwanebloem 9 Veldhuizen | 133 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -25.000 | |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | A | € 679.000 |
+€ 22.140
2 stap(pen)
|
€ 701.140 | +€ 26.140 | |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | E | € 650.000 |
+€ 57.120
6 stap(pen)
|
€ 707.120 | +€ 32.120 | |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | A | € 685.000 |
+€ 22.680
2 stap(pen)
|
€ 707.680 | +€ 32.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | 6 | A | € 700.000 | € 5.882 |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | 6 | A | € 685.000 | € 5.437 |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Bolksbeekstraat 38 Dichterswijk | 124 | 6 | C | € 749.000 | € 6.040 |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | 6 | A+ | € 697.500 | € 5.365 |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | 6 | A+++ | € 685.000 | € 5.229 |
| Vaartscherijnstraat 46 Oud Hoograven-Noord | 121 | 6 | A++ | € 785.000 | € 6.488 |
| Westlandsetuin 1 Het Zand-West | 132 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.114 |
| Chopinstraat 17 Oog in Al | 116 | 6 | A | € 789.000 | € 6.802 |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | 5 | A | € 679.000 | € 5.520 |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | 5 | A | € 695.000 | € 5.697 |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | 5 | D | € 675.000 | € 5.625 |