apartment · resale
Hilversumsestraat 125
2574XC Den Haag · Rustenburg · wijk Wijk 31 Rustenburg en Oostbroek · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hooghlanden makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 81 apartments in Den Haag met 42–78 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-0.2% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.160 |
|---|---|
| Dichtheid | 18237 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 255.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183130
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ds. D.J. Karreschool / P.C. Hooftschool — 0.15 km · 43 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Twinkle Star — 0.47 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Groszek Supermarkt — 0.35 km · 31 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuiderpark Apotheek — 0.39 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zuiderpark Huisartsen — 0.4 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 1.33 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Taste of India — 0.29 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.430 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.109 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.555 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1320 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 226 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | A | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | € 0 | |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | +€ 500 | |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | E | € 295.000 |
+€ 7.930
2 stap(pen)
|
€ 302.930 | +€ 3.430 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -4.500 | |
| Loosduinsekade 38 Schildersbuurt-West | 53 | A | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -4.500 | |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | D | € 300.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 304.130 | +€ 4.630 | |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | C | € 290.000 | +€ 0 | € 290.000 | € -9.500 | |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | D | € 285.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 289.690 | € -9.810 | |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | F | € 299.000 |
+€ 11.050
3 stap(pen)
|
€ 310.050 | +€ 10.550 | |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | D | € 279.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 284.040 | € -15.460 | |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | E | € 275.000 |
+€ 8.970
2 stap(pen)
|
€ 283.970 | € -15.530 | |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | D | € 275.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 279.480 | € -20.020 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | 3 | D | € 300.000 | € 5.085 |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | 3 | E | € 295.000 | € 4.836 |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | 3 | C | € 325.000 | € 5.417 |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | 3 | B | € 274.500 | € 4.653 |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Elviraland 184 Landen | 60 | 3 | C | € 269.500 | € 4.492 |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | 3 | D | € 275.000 | € 4.297 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Loosduinsekade 166 Transvaalkwartier-Noord | 62 | 3 | C | € 250.000 | € 4.032 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | 3 | B | € 295.000 | € 5.566 |