Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Perceel | 169 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Reinders Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Apeldoorn met 57–106 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-7.9% t.o.v. mediaan van € 4.753/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 5906 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnewende - Locatie Keerkring — 0.27 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Linie — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Parelvisser — 0.5 km |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orange — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.714 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.312 per jaar (~€ 109/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.823 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1066 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~328 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 280 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Touwslagershorst 103 Matenhorst | 93 | B | € 359.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 369.230 | +€ 10.230 | |
| Holtrichtersveld 305 Matenveld | 88 | C | € 375.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 392.600 | +€ 33.600 | |
| Reigersweg 34 Vogelkwartier | 87 | B | € 395.000 |
+€ 9.570
1 stap(pen)
|
€ 404.570 | +€ 45.570 | |
| Vosbergen 28 De Bouwhof | 95 | B | € 400.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 410.450 | +€ 51.450 | |
| 1e Wormenseweg 194 Vogelkwartier | 81 | E | € 385.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 411.730 | +€ 52.730 | |
| Kwikstraat 66 Winkewijert | 101 | E | € 385.000 |
+€ 33.330
4 stap(pen)
|
€ 418.330 | +€ 59.330 | |
| Frans van Mierisstraat 66 Orden | 102 | D | € 399.500 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 427.040 | +€ 68.040 | |
| Merellaan 11 Brummelhof | 88 | E | € 399.000 |
+€ 29.040
4 stap(pen)
|
€ 428.040 | +€ 69.040 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 1e Wormenseweg 194 Vogelkwartier | 81 | 4 | E | € 385.000 | € 4.753 |
| Holtrichtersveld 305 Matenveld | 88 | 4 | C | € 375.000 | € 4.261 |
| Reigersweg 34 Vogelkwartier | 87 | 4 | B | € 395.000 | € 4.540 |
| Merellaan 11 Brummelhof | 88 | 4 | E | € 399.000 | € 4.534 |
| Touwslagershorst 103 Matenhorst | 93 | 4 | B | € 359.000 | € 3.860 |
| Hofveld 3 Vogelkwartier | 83 | 3 | B | € 425.000 | € 5.120 |
| Kayersdijk 113 Kayersmolen-Noord | 90 | 4 | C | € 449.000 | € 4.989 |
| Vosbergen 28 De Bouwhof | 95 | 4 | B | € 400.000 | € 4.211 |
| 1e Wormenseweg 26 Brummelhof | 97 | 4 | C | € 450.000 | € 4.639 |
| Kwikstraat 66 Winkewijert | 101 | 4 | E | € 385.000 | € 3.812 |
| Kraaienweg 57 Vogelkwartier | 96 | 3 | D | € 449.500 | € 4.682 |
| Deventerstraat 624 Wolthuis | 83 | 4 | G | € 529.000 | € 6.373 |