house · resale
Moldaustroom 75
2721BZ Zoetermeer · Stromenbuurt-Zuidoost · wijk Oosterheem · Zoetermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Zoetermeer met 100–185 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-3.8% t.o.v. mediaan van € 4.180/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.720 |
|---|---|
| Dichtheid | 7335 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 529.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06371110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oranjerie — 0.59 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Oosterheem — 0.5 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oosterheem — 0.5 km |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 3.49 km |
| OV-station | Oosterheem — 0.43 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tot zo! — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.002 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.912 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~429 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 506 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Sousarode 23 Rodenbuurt-Oost | 129 | A | € 565.000 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 575.320 | +€ 320 | |
| Woudlaan 19 Houtbuurt-West | 142 | A | € 575.000 |
+€ 11.360
1 stap(pen)
|
€ 586.360 | +€ 11.360 | |
| Teakhout 24 Houtbuurt-Oost | 138 | A | € 550.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 561.040 | € -13.960 | |
| Leeghwaterschans 18 Schansenbuurt-Noord | 136 | A | € 550.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 560.880 | € -14.120 | |
| Streefkerkstraat 70 Zuid-Hollandbuurt-Zuidoost | 148 | A+ | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | +€ 24.000 | |
| Van Alkemadehof 50 Palenstein-Zuid | 155 | A+++ | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | +€ 24.500 | |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | A | € 539.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 549.000 | € -26.000 | |
| César Franckrode 39 Rodenbuurt-West | 128 | A | € 535.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 545.240 | € -29.760 | |
| Amaliaplaats 3 Driemanspolder-Oost | 137 | C | € 500.000 |
+€ 38.360
3 stap(pen)
|
€ 538.360 | € -36.640 | |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | C | € 500.000 |
+€ 36.400
3 stap(pen)
|
€ 536.400 | € -38.600 | |
| Oriëntblauw 15 Blauwenbuurt | 140 | A | € 525.000 |
+€ 11.200
1 stap(pen)
|
€ 536.200 | € -38.800 | |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | D | € 465.000 |
+€ 45.150
4 stap(pen)
|
€ 510.150 | € -64.850 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Woudlaan 19 Houtbuurt-West | 142 | 6 | A | € 575.000 | € 4.049 |
| Streefkerkstraat 70 Zuid-Hollandbuurt-Zuidoost | 148 | 6 | A+ | € 599.000 | € 4.047 |
| Oriëntblauw 15 Blauwenbuurt | 140 | 6 | A | € 525.000 | € 3.750 |
| Amaliaplaats 3 Driemanspolder-Oost | 137 | 6 | C | € 500.000 | € 3.650 |
| Teakhout 24 Houtbuurt-Oost | 138 | 5 | A | € 550.000 | € 3.986 |
| César Franckrode 39 Rodenbuurt-West | 128 | 6 | A | € 535.000 | € 4.180 |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | 6 | C | € 500.000 | € 3.846 |
| Leeghwaterschans 18 Schansenbuurt-Noord | 136 | 5 | A | € 550.000 | € 4.044 |
| Broekwegkade 217 De Leyens-Centrum | 160 | 6 | C | € 619.000 | € 3.869 |
| Van Alkemadehof 50 Palenstein-Zuid | 155 | 5 | A+++ | € 599.500 | € 3.868 |
| John Sousarode 23 Rodenbuurt-Oost | 129 | 5 | A | € 565.000 | € 4.380 |
| Agaat 27 Stenenbuurt-Noord | 143 | 5 | A | € 689.000 | € 4.818 |