apartment · resale
Luttickduin 112
1187JP Amstelveen · Buitenplaatsenbuurt · wijk Bovenkerk - Westwijk Noord · Amstelveen
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ELAN Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 apartments in Amstelveen met 56–105 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+3.3% t.o.v. mediaan van € 5.978/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Luttickduin
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Luttickduin 114 | 127 | B | € 698.000 | € 5.496 |
| Luttickduin 125 | 123 | A | € 645.000 | € 5.244 |
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 1.350 |
|---|---|
| Dichtheid | 4557 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 529.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03621102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.13 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Bovenkerk Westwijk — 1.16 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 3.57 km |
| Restaurant | Tummy Treats — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.296 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.495 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1053 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Bosch ( combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 243 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zonnestein 123 Elsrijk Oost | 87 | D | € 475.000 |
+€ 23.490
3 stap(pen)
|
€ 498.490 | € -1.510 | |
| Zonnesteinhof 10 Elsrijk Oost | 77 | D | € 475.000 |
+€ 20.790
3 stap(pen)
|
€ 495.790 | € -4.210 | |
| Iepenrodelaan 6 Randwijck Oost | 71 | D | € 475.000 |
+€ 19.170
3 stap(pen)
|
€ 494.170 | € -5.830 | |
| Catharina van Clevepark 40 Randwijck Oost | 85 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -15.000 | |
| Laanhorn 2 Randwijck West | 76 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Vesuvius 19 In de Wolkenbuurt | 97 | C | € 550.000 |
+€ 15.035
2 stap(pen)
|
€ 565.035 | +€ 65.035 | |
| Eikenrodelaan 89 Randwijck Oost | 92 | C | € 550.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 568.400 | +€ 68.400 | |
| Meander 703 Stadshart | 85 | F | € 399.000 |
+€ 31.450
5 stap(pen)
|
€ 430.450 | € -69.550 | |
| Zeelandiahoeve 65 Theaterbuurt | 98 | C | € 550.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 569.600 | +€ 69.600 | |
| Meander 1101 Stadshart | 100 | D | € 395.000 |
+€ 27.000
3 stap(pen)
|
€ 422.000 | € -78.000 | |
| Pruimenlaan 104 Populierenbuurt | 80 | D | € 395.000 |
+€ 21.600
3 stap(pen)
|
€ 416.600 | € -83.400 | |
| Van Heuven Goedhartlaan 520 Elsrijk Oost | 64 | D | € 395.000 |
+€ 17.280
3 stap(pen)
|
€ 412.280 | € -87.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Catharina van Clevepark 40 Randwijck Oost | 85 | 3 | A | € 485.000 | € 5.706 |
| Zonnesteinhof 10 Elsrijk Oost | 77 | 3 | D | € 475.000 | € 6.169 |
| Laanhorn 2 Randwijck West | 76 | 3 | A | € 525.000 | € 6.908 |
| Zonnestein 123 Elsrijk Oost | 87 | 3 | D | € 475.000 | € 5.460 |
| Meander 703 Stadshart | 85 | 3 | F | € 399.000 | € 4.694 |
| Eikenrodelaan 89 Randwijck Oost | 92 | 3 | C | € 550.000 | € 5.978 |
| Pruimenlaan 104 Populierenbuurt | 80 | 4 | D | € 395.000 | € 4.938 |
| Iepenrodelaan 6 Randwijck Oost | 71 | 4 | D | € 475.000 | € 6.690 |
| Kostverlorenhof 117 Heldenbuurt | 75 | 2 | C | € 375.000 | € 5.000 |
| Ringslang 79 Bovenkerk | 85 | 4 | A+ | € 645.000 | € 7.588 |
| Vesuvius 19 In de Wolkenbuurt | 97 | 3 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Donau 122 Watercirkelbuurt | 97 | 3 | unknown | € 565.000 | € 5.825 |