databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Heiligeweg 93

1561DG Krommenie · Snuiverbuurt · wijk Krommenie Oost · Zaanstad

€ 350.000
€ 6.731 / m²
52 3kamers A++
Foto 1 van Heiligeweg 93 Foto 2 van Heiligeweg 93 Foto 3 van Heiligeweg 93 Foto 4 van Heiligeweg 93 Foto 5 van Heiligeweg 93 Foto 6 van Heiligeweg 93 Foto 7 van Heiligeweg 93 Foto 8 van Heiligeweg 93 Foto 9 van Heiligeweg 93 Foto 10 van Heiligeweg 93 Foto 11 van Heiligeweg 93 Foto 12 van Heiligeweg 93

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.52 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Zaanstad met 36–67 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+10.5% t.o.v. mediaan van € 6.090/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Heiligeweg

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Heiligeweg 5 50 A € 300.000 € 6.000
Heiligeweg 93 54 A++ € 375.000 € 6.944

Buurt in cijfers — Zaanstad

Inwoners2.660
Dichtheid6026 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 371.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt35%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04796130 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Komeet — 0.28 km · 23 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Sedat Supermarket — 0.18 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Krommenie — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Mahler — 0.29 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Krommenie-Assendelft — 0.78 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Tempo Doeloe — 0.16 km · 14 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.671 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 69.565 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 52 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 624 per jaar (~€ 52/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.723 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~468 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~104 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2025
BouwBestaande bouw
Soort objectGalerijflat (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gehele vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt uit 2025, eigendom)
Energielabel (officieel)A2
Inhoud173 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 21, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Vlietsend 49 Zuiderhoofdbuurt 49 A++ € 350.000 +€ 0 € 350.000 € 0
Conradstraat 10 Bomenbuurt 64 A € 350.000 +€ 11.520
2 stap(pen)
  • A→A+: € 5.120 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 6.400 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 361.520 +€ 11.520
Heiligeweg 93 Snuiverbuurt 54 A++ € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 25.000
Vestaplein 18 Wormerveer Zuid 63 C € 300.000 +€ 23.940
4 stap(pen)
  • C→B: € 5.670 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.930 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 5.040 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 6.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 323.940 € -26.060
Heiligeweg 5 Noorderhoofdbuurt 50 A € 300.000 +€ 9.000
2 stap(pen)
  • A→A+: € 4.000 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 5.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 309.000 € -41.000
Westzijde 95 Oud West 40 A+ € 300.000 +€ 1.200
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 1.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 301.200 € -48.800
Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt 67 A+ € 408.000 +€ 6.700
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 6.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 414.700 +€ 64.700
Anna de Waalstraat 192 Spoorbuurt 67 A+ € 412.000 +€ 6.700
1 stap(pen)
  • A+→A++: € 6.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
€ 418.700 +€ 68.700

Alle vergelijkbare woningen (9)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Heiligeweg 93 Snuiverbuurt 54 3 A++ € 375.000 € 6.944
Vlietsend 49 Zuiderhoofdbuurt 49 3 A++ € 350.000 € 7.143
Heiligeweg 5 Noorderhoofdbuurt 50 2 A € 300.000 € 6.000
Ganzenwerfstraat 6 Prins Hendrikbuurt 49 2 B € 250.000 € 5.102
Vestaplein 18 Wormerveer Zuid 63 3 C € 300.000 € 4.762
Conradstraat 10 Bomenbuurt 64 2 A € 350.000 € 5.469
Westzijde 95 Oud West 40 2 A+ € 300.000 € 7.500
Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt 67 2 A+ € 408.000 € 6.090